Czwartek, 2 sierpnia 2012, 15:14

Wiśniewski nie ma raka! Kłamał?

prawda
fałsz
Wiśniewski nie ma raka! Kłamał?
foto: Jarosław Antoniak / mwmedia.pl
Kilka tygodni temu odbył się długo zapowiadany ślub Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner. Tuż przed tym wydarzeniem gruchnęła wiadomość, że Wiśnia jest chory na raka! Para nawet udzieliła w związku z tym kilku szczerych wywiadów, z których dowiedzieć się szczegółowo mogliśmy o wycinaniu narośli Wiśniewskiego, o lokalizacji tej narośli, o tym, że rana po wycięciu nie chce się goić, o tym, iż Michał leczy się w Szwajcarii i wcale nie zamierza rezygnować z zaplanowanego ślubu, a także posiadania kolejnego potomstwa. W tym czasie wiele osób chciało być wsparciem dla Wiśniewskiego. Fani życzyli mu szybkiego powrotu do zdrowia oraz zachęcali do tego, by się nie poddawał, a także gratulowali z okazji planowanego ślubu.

Do całej sytuacji ustosunkowała się nawet pierwsza żona Michała Wiśniewskiego, Magda Femme. Jednak to, co usłyszeliśmy od niej, wprawiło w osłupienie niejedną osobę. Magda Femme twierdzi bowiem, że z tego co jej wiadomo, Michał raka nie ma, nigdy nie miał i nigdy nie zmagał się z tak poważną chorobą! A przynajmniej tak słyszała. Na pytanie, czy informacja ta mogła być sposobem na reklamę, Femme odpowiedziała, że nie sądzi, by ktoś mógł tak żartować z choroby.

Jak interpretować słowa piosenkarki? Zarzuca Michałowi kłamstwo czy to po prostu dość specyficzny sposób interpretacji najnowszych badań Wiśniewskiego?

Komentarze

Gość 3 sierpnia 2012 20:17
Oczywiście że kłamał. To żart "mam raka" (żonę?) Ogłosił to w dniu w którym zaczyna sie zodiakalny rak. Ciekawe z jakiego znaku jest jego żona hmm?