Poniedziałek, 30 kwietnia 2012, 12:00

Powrót „ICH TROJE”!

prawda
fałsz
Powrót „ICH TROJE”!
foto: facebook.com
Zespół „Ich Troje” jeszcze kilka lat temu był najpopularniejszy w Polsce. Kto z nas nie pamięta największych hitów zespołu „Powiedz” czy też „Zawsze z Tobą chciałbym być”. Zawrotna kariera i sława „Ich Troje”, niestety szybko się skończyła i grupa wypadła z obiegu.

Po 10 latach przerwy, zespól postanowił spróbować jeszcze raz! W rozmowie z „Faktem”, kompozytor i wokalista zespołu Jacek Łągwa, zapowiada spektakularny powrót

„I mnie, i Michałowi zależy, żeby nowy krążek przypomniał o latach świetności zespołu. Mamy wiele pomysłów. Wkrótce wejdziemy do studia, a tam zawsze łapie nas wena twórcza. Wrócimy na szczyt”!

Już 2 czerwca na warszawskich Bielanach odbędzie się pierwszy koncert promujący najnowszą płytę grupy „Ich Troje” pt: „Pierwiastek z Dziewięciu”. A dwa dni później krążek będzie dostępny w sklepach. Nową wokalistką trio, piątą z kolei, jest Dominika Tajner. Prawdopodobnie jest ona również nową partnerką Michała Wiśniewskiego.

Wielki powrót zapowiada się obiecująco. Ciekawe czym tym razem zaskoczy „szalone trio”? Na spektakularny występ nie będziemy musieli długo czekać, gdyż Ich Troje” wystąpi na festiwalu Top Trendy 2012.

Przypomnijmy ich największe hity.

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com
Komentarze

Miki 11 lutego 2013 15:50
DZIECINIE PROSTE
Gość 1 maja 2012 23:07
a może teraz będzie śpiewała "menagerka"?!!
Gość 1 maja 2012 23:06
a może teraz będzie śpiewała wokalistka?!
Gość 1 maja 2012 16:07
hahaha pierwsze zdjecie laska wyglada jak koles :D
Gość 1 maja 2012 08:46
Informacje Wam się popierdoliły. Zasięgnijcie języka zanim zaczniecie wypisywać bzdury. Dominika T. jest nową menager zespołu! Wokalistką jest ktoś inny!