Czwartek, 2 sierpnia 2012, 10:46

Poważna choroba Krystyny Sienkiewicz

prawda
fałsz
Poważna choroba Krystyny Sienkiewicz
Znana z ról w filmach takich jak "Rodzina Leśniewskich", "Rzeczpospolita babska" oraz seriali "Hela w opałach" czy "Egzamin z życia", Krystyna Sienkiewicz, mimo swoich 77 lat, wygląda na pełną życia i zadowoloną z siebie kobietę. Jednak w życiu aktorki nie wszystko jest tak piękne, jakby się mogło wydawać. Jak zdradziła w jednym z ostatnich wywiadów, od jakiegoś czasu zmaga się ze straszną chorobą.

Okazuje się, że Krystyna Sienkiewicz kilka lat temu prawie zupełnie straciła wzrok! Dość nieoczekiwanie, bo podczas podnoszenia cięższej walizki, aktorka doznała krwotoków podsiatkówkowych! Konsekwencją krwotoków były blizny, które uniemożliwiają aktorce prawidłowe widzenie. Mimo tego, że aktorka przeszła już kilka operacji, nadal daleko jej do widzenia sprzed wypadku. Krystyna Sienkiewicz, jak sama mówi, nie liczy już na cud, ale nie poddaje się. Nadal grywa w przedstawieniach teatralnych. Nie jest to proste, jednak aktorka dzięki swojej fenomenalnej pamięci jest w stanie bardzo szybko nauczyć się na pamięć swojej roli. Dużym wsparciem są dla niej zawsze reżyserzy przedstawień oraz koleżanki i koledzy z teatru.

Jak widać nawet taki dramat nie był w stanie zgasić prawdziwej pasji aktorki. Pani Krystynie życzymy powodzenia oraz dalszych sukcesów.

Komentarze

Gość 4 sierpnia 2012 00:08
Treść komentarza
Gość 2 sierpnia 2012 18:58
afsadfasdf