Czwartek, 12 lipca 2012, 11:00

Cameron Diaz uprawia seks z KOBIETAMI!

prawda
fałsz
Cameron Diaz uprawia seks z KOBIETAMI!
foto: starcam.com
Hollywoodzkie gwiazdy lubią zaskakiwać szokującymi wyznaniami ze swojego prywatnego życia. Do grona największych skandalistów należy piękna aktorka, Cameron Diaz. W jednym z ostatnich wywiadów, amerykańska celebrytka, przyznała się do szczególnych upodobań miłosnych.

Diaz bez żadnego skrępowania oznajmiła, że sypia nie tylko z mężczyznami, ale również z kobietami! Czyżby aktorka postanowiła zostać lesbijką? Dla celebrytki, płeć nie ma większego znaczenia, ważne jest żeby było długo i namiętnie!

„Czy z kobietą, facetem, czy tylko ze mną, to wszystko to samo. Ważne, żeby był seks i to dobry seks! Nie jestem lesbijką, ale nie mam nic przeciwko takiemu stylowi życia”.

Wygląda na to, że aktorka urozmaica sobie życie zgodnie z powiedzeniem: ”żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka, raz chłopaczek!". Jak podaje kolorowa prasa, na celowniku pięknej celebrytki znalazła się między innymi, niemiecka modelka – Heidi Klum oraz Katie Holmes.

Kto będzie następny? Jak sądzicie, z kim jeszcze baraszkowała gwiazda Hollywood?

Komentarze

Marek 21 lipca 2012 05:33
Bożee... kiedy skończycie? Ludzie są tylko ludźmi... Z tego co pamiętam, rozróżniamy 3 orientacje seksualne... dlaczego wszystkich dziwi jak ktoś nie jest hetero? Osobiście jestem gejem, ale mój chłopak jest bi... przede mną miał 2 dziewczyny i chłopaka... LUDZIE żyjemy w "cywilizowanym" kraju i to że ktoś jest bi nie powinno nikogo szokować... a publiczne wyciąganie tego kto z kim śpi - mi osobiście by uwłaczało jako dziennikarzowi. ;] Co to kogo obchodzi?
Gość 20 lipca 2012 18:17
"Komentarz powinien mieć przynajmniej 3 znaki"
Trzy znaki.
Gość 20 lipca 2012 18:17
"Komentarz powinien mieć przynajmniej 3 znaki"
Trzy znaki.