Czwartek, 12 lipca 2012, 10:00

MEGA wpadka! Modelka pokazała goły tyłek!

prawda
fałsz
MEGA wpadka! Modelka pokazała goły tyłek!
foto: examiner.com
Maria Fowler to jedna z najpopularniejszych brytyjskich modelek. Znana jest głównie z telewizyjnego reality show "The Only Way Is Essex", ale największą popularność przyniosły jej rozbierane zdjęcia dla kolorowych magazynów. Jak widać, celebrytka nie jest aniołkiem, o czym świadczą również jej liczne romanse ze słynnymi piłkarzami. Zaliczyła między innymi: Aarona Lennona, Lee Crofta oraz Nathana Ecclestone'a.

Maria uwielbia być w centrum uwagi. W blasku fleszy czuje się jak prawdziwa gwiazda! Niestety brylowanie na salonach wymaga pewnych umiejętności, których modelka jeszcze nie przyswoiła. Co prawda nie brakuje jej seksapilu, ale ostatnio dała niezły popis przed fotografami.

Podczas jednego z ostatnich wypadów na miasto, Maria założyła ciut za małą, czarno-białą sukienkę. Chciała podkreślić swoje seksowne kształty, ale nie przewidziała, jaki może być tego finał. Mega obcisła kreacja z baskinką nie wytrzymała napięcia i pękła na pupie!

Zawstydzona modelka, próbowała ukryć swój goły tyłek kopertówką, ale nie zdołała. Fotoreporterzy, gdy tylko zauważyli nieszczęście, które spotkało celebrytkę, osaczyli ją z każdej strony. Dziewczyna nie miała szans na ukrycie tak wielkiego rozcięcia, spod którego świeciły jej zgrabne pośladki.


Zobaczcie sami mega wpadkę seksownej modelki!

foto: examiner.com


foto: examiner.com


foto: examiner.com


foto: examiner.com

Komentarze

Gość 21 lipca 2012 17:35
A co majtek ona nie ma i wstydu, nie stać jej, niby gwiazda a inteligencji brak żal
Gość 20 lipca 2012 21:02
Straszne nie macie swojego życia sępy?
gościuwa 20 lipca 2012 18:11
czerwone stringi xD
ona to ma klase
Gość 13 lipca 2012 15:16
tłe ?
Gość 12 lipca 2012 20:20
dobreeee hahahahahahah:D