Środa, 18 lipca 2012, 14:00

W Rosji OBCINAJĄ modelkom ręcę!!

prawda
fałsz
W Rosji OBCINAJĄ modelkom ręcę!!
foto: vogue.ru
Rosyjska modelka Natasha Poly z pewnością przeżyła prawdziwą traumę, kiedy zobaczyła swoją obciętą rękę. To musiał być dla niej prawdziwy koszmar!! Gdzie uprawia się tak barbarzyńskie praktyki? Na okładce rosyjskiego Vogue'a!

Całe szczęście, że kończynę ucięli Poly graficy komputerowi, którzy tak zapędzili się z retuszowaniem zdjęcia, że zapomnieli "dołożyć" jej kawałka ręki.

Natasha na okładce rosyjskiego Vogue'a wygląda wprost olśniewająco. Piękne rysy twarzy, zdrowa, zarumieniona cera, krwiste usta i magnetyczne spojrzenie. I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie jeden, malutki szczegół.

Zamiast pięknej twarzy uwagę czytelnika zwraca ręka Natashy. Ramię unosi się, a z tyłu widzimy dłoń modelki. Niestety, na zdjęciu nie ma części ręki, która powinna znaleźć się za głową!!!

Nadmierny retusz, który pozbawia celebrytki naturalności i rysów twarzy to niestety norma w tej branży. Ostatnio jednak graficy komputerowi poszli o krok dalej i pięknej Doutzen Kroes na zdjęciu wymazali rękę oraz nogę!

Komentarze

Gość 29 lipca 2012 23:26
autor idiota!!
Gość 20 lipca 2012 01:38
Co za idiota pisał ten artykuł? Albo pijany, albo tępy.
Gość 19 lipca 2012 18:37
Jeśli ramię idzie w bok, a nie do przodu, to spokojnie można tak ułożyć rękę, żeby łokcia nie było widać na zdjęciu.