Środa, 11 lipca 2012, 14:30

Dowbor walczy o MIŁOŚĆ!

prawda
fałsz
Dowbor walczy o MIŁOŚĆ!
foto: mwmedia.pl
Maciej Dowbor wciąż się nie poddaje i zacięcie walczy o swoją rodzinę. Po nieudanym romansie, dziennikarz zrozumiał swój błąd i próbuje go naprawić. Czy nie jest już za późno na skruchę...? Dla Maćka to jedyna szansa na prawdziwą rodzinę, dlatego wykorzystuje każdą okazję, by udowodnić swojej byłej, że nadal ją kocha.

Znajomy Dowbora, w jednym z ostatnich wywiadów wyznał, że Maciek nie podda się tak łatwo i będzie walczyć do końca, by odzyskać miłość i zaufanie Joasi.

„Maciek wierzy, że jest jeszcze dla nich szansa. Będzie walczył o Joasię, bo z czasem zrozumiał, że ona i Janinka to tak naprawdę jego jedyna prawdziwa rodzina. On naprawdę się stara. Jest opiekuńczy i troskliwy. Mamy nadzieje, że Joasia i Maciek będą jeszcze razem!”

Trzeba przyznać, że Maciek naprawdę się stara. Kiedy aktorka uległa wypadkowi na planie serialu „M jak miłość”, prezenter bardzo troskliwie zaopiekował się zarówno ukochaną, jak i córeczką. Dało się również zauważyć, że Koroniewska nie broni się wcale przed jego czułymi gestami! Czyżby mu wybaczyła?

Wszystko wskazuje na to, że Joasia i Maciek mają całkiem spore szanse na wspólne życie. Czyżby terapia dla par okazała się skuteczna? A może po prostu aktorka nadal kocha Maćka, tylko nie chce się do tego przyznać, żeby nie okazać swojej słabości?

Jak sądzicie, czy związek Joasi i Maćka da się jeszcze odbudować?

foto: mwmedia.pl

Komentarze

Gość 17 lipca 2012 20:25
pewnie tak, jedno na drugim korzysta ile sie da...:]