Wtorek, 23 października 2012, 12:57

Krupa POKAZAŁA CYCKI przed klubem!

prawda
fałsz
Krupa POKAZAŁA CYCKI przed klubem!
foto: Forum
Joanna Krupa ostro idzie do przodu jeśli chodzi o jej karierę w Stanach. Modelka chce być znaną i sławną celebrytką, dlatego nie tylko zabiegała o udział w programie "The Real Housewives of Miami" ale również stara się "promować siebie" w inny sposób. Na przykład POKAZUJĄC CYCKI.

Ostatnio Krupa została sfotografowana przed klubem w Los Angeles. Przypadek? Sądzimy raczej, że to była kolejna ustawka z paparazzi. Modelka założyła bowiem TOTALNIE PRZEŚWITUJĄCĄ BLUZKĘ, pod którą brakowało stanika. Spod jej bluzki natomiast (choć tę zwiewną i prześwitującą kreację, ciężko nazwać bluzką) wystawały jej NAGIE PIERSI, zapewne świeżo po nałożeniu jej "cudownego" kremu dającego efekt push-up.

Krupa "niby zaskoczona" widokiem fotoreporterów nad wyraz chętnie pozowała i odpowiadała na pytania. Tylko jej partner Romain Zago uciekał przed obiektywami. Czyżby wstydził się sposobu, w jaki jego narzeczona "robi karierę"? A może wstydzi się, że Krupa reklamuje krem super push-up formula, po którym "piersi są hipnotajzin"?

foto: Forum


foto: Forum


foto: Forum


foto: Forum


foto: Forum


foto: Forum


foto: Forum

Komentarze

jjj 31 października 2015 11:30
ja to bym się zastanowił czy można ja nazwać polką jak się tak wypina dla zagranicznych patałachów cycki nawet spoko ale mogła pokazać tez cipkę ciekawe czy ktoś by wtedy robił zdjęcia czemuś co wygląda jak buldog wpierdalający jogurt pozdro
OjciecMateusz 4 lutego 2013 20:39
Ma ladne piersi za ktore zaplacila to niech pokazuje
gosc 23 grudnia 2012 23:20
niedługo bedzie jej pełno... ale w pornolach ;)
Tori 23 listopada 2012 16:18
Co za...
konsument kajzerek 25 października 2012 19:43
Idąc rano po bułki widziałem trzy ładniejsze Polki.
miki 25 października 2012 12:08
I git, niech pokazuje częściej...