Wtorek, 23 października 2012, 12:57

Krupa POKAZAŁA CYCKI przed klubem!

prawda
fałsz
Krupa POKAZAŁA CYCKI przed klubem!
foto: Forum
Joanna Krupa ostro idzie do przodu jeśli chodzi o jej karierę w Stanach. Modelka chce być znaną i sławną celebrytką, dlatego nie tylko zabiegała o udział w programie "The Real Housewives of Miami" ale również stara się "promować siebie" w inny sposób. Na przykład POKAZUJĄC CYCKI.

Ostatnio Krupa została sfotografowana przed klubem w Los Angeles. Przypadek? Sądzimy raczej, że to była kolejna ustawka z paparazzi. Modelka założyła bowiem TOTALNIE PRZEŚWITUJĄCĄ BLUZKĘ, pod którą brakowało stanika. Spod jej bluzki natomiast (choć tę zwiewną i prześwitującą kreację, ciężko nazwać bluzką) wystawały jej NAGIE PIERSI, zapewne świeżo po nałożeniu jej "cudownego" kremu dającego efekt push-up.

Krupa "niby zaskoczona" widokiem fotoreporterów nad wyraz chętnie pozowała i odpowiadała na pytania. Tylko jej partner Romain Zago uciekał przed obiektywami. Czyżby wstydził się sposobu, w jaki jego narzeczona "robi karierę"? A może wstydzi się, że Krupa reklamuje krem super push-up formula, po którym "piersi są hipnotajzin"?

foto: Forum


foto: Forum


foto: Forum


foto: Forum


foto: Forum


foto: Forum


foto: Forum

Komentarze

OjciecMateusz 4 lutego 2013 20:39
Ma ladne piersi za ktore zaplacila to niech pokazuje
gosc 23 grudnia 2012 23:20
niedługo bedzie jej pełno... ale w pornolach ;)
Tori 23 listopada 2012 16:18
Co za...
konsument kajzerek 25 października 2012 19:43
Idąc rano po bułki widziałem trzy ładniejsze Polki.
miki 25 października 2012 12:08
I git, niech pokazuje częściej...