Środa, 11 lipca 2012, 10:00

Adele ukrywała ciążę?

prawda
fałsz
Adele ukrywała ciążę?
foto: brainz.org
Najsłynniejsza gwiazda muzyki pop, Adele, niedawno ogłosiła radosną nowinę, że wkrótce zostanie mamą. Ta informacja ucieszyła fanów i przyjaciół celebrytki, którzy natychmiast pośpieszyli z gratulacjami. Radości nie było końca. Przyszła mama zaczęła nawet nagrywać specjalne piosenki dla swojej nienarodzonej pociechy.

Zaskoczeniem była ciąża artystki, a jeszcze większą niespodzianką, okazała się informacja, że Adele urodzi już za dwa miesiące! Czyżby piosenkarka, przez siedem miesięcy, ukrywała swój błogosławiony stan? Wszystko wskazuje na to, że tak! Jak podaje jeden z tabloidów, planowany termin porodu szacuje się na początek października tego roku.

24-letnia celebrytka nigdy nie należała do grona szczupłych kobiet, a jej stylizacje zazwyczaj były luźne i zwiewne. Dlatego nikt nie zauważył jej zaokrąglonego brzuszka! Ponadto piosenkarka nie ma zwyczaju lansować się przed obiektywem, a w ostatnim czasie rzeczywiście unikała wywiadów, imprez i sesji zdjęciowych. Pozostaje pytanie, dlaczego Adele ukrywała ciążę? Czyżby nie chciała zapeszać? A może po prostu nie wiedziała kto jest ojcem dziecka i dopiero gdy miała pewność, ujawniła swoją tajemnicę?

Jak sądzicie, dlaczego Adele nie pochwaliła się błogosławionym stanem?

Komentarze

fafhsgjnsh 12 lipca 2012 13:45
to jej sprawa czy jest w ciąży i z kim.. po co miałaby się chwalić?
ddv 11 lipca 2012 13:29
dwwcfv