Wtorek, 10 lipca 2012, 16:30

Sekret szczęścia Angeliny Jolie!

prawda
fałsz
Sekret szczęścia Angeliny Jolie!
foto: facebook.com
Angelina Jolie to najsłynniejsza gwiazda kina. Ma wszystko, ukochanego mężczyznę, pieniądze, sławę, popularność, luksusowe życie i miano jednej z najpiękniejszych kobiet show biznesu. Czy to sprawia, że czuje się szczęśliwa? Ależ skąd, to dzieci dają jej największą radość życia.

„Nigdy nie myślałam, że moje życie odmieni się do tego stopnia, po tym jak zostanę matką. Dopiero teraz czuję się spełniona i szczęśliwa. Może to zabrzmi śmiesznie, ale właśnie opieka nad dziećmi, obserwowanie jak dorastają sprawia mi najwięcej radości. Stawiam swoje dzieci zawsze na pierwszym miejscu. Dla mnie najważniejsze jest to, czego one potrzebują, a nie moje własne potrzeby”.

Jak widać, pieniądze szczęścia nie dają. Za to gromadka dzieci, a i owszem. Angelina uważa się za doskonałą matkę, na którą jej pociechy zawsze mogą liczyć. Uwielbia spędzać z nimi każdą wolną chwilę. Trzeba przyznać, że laureatka Oscara musi się napracować, gdyż wspólnie z ukochanym, Bradem Pittem, wychowują aż sześcioro urwisów.

Przypomnijmy, że Angelina i Brad, po siedmiu latach wspólnego życia, zdecydowali się na ślub tylko i wyłącznie ze względu na dzieci. I jak tu nie być szczęśliwą?

foto: materiały prasowe

Komentarze