Poniedziałek, 9 lipca 2012, 13:49

Nieszczęśliwa miłość Patrycji Kazadi!

prawda
fałsz
Nieszczęśliwa miłość Patrycji Kazadi!
foto: mwmedia.pl
Patrycja Kazadi wciąż jest na topie. Prowadząca słynne show - „You Can Dance” - robi wszystko, aby zdobyć jeszcze większą popularność. W najnowszym numerze magazynu „Viva”,[/i] celebrytka wystąpiła w zmysłowej sesji w Los Angeles. Na okładce czasopisma, prezentuje swoje seksowne ciało, które zakrywa jedynie dłońmi. Kusząca poza, szczupła sylwetka i blond włosy, trzeba przyznać, że niejedna celebrytka jej pozazdrości.

Patrycja w obszernym wywiadzie, postanowiła opowiedzieć również o swojej dramatycznej miłości do tajemniczego Amerykanina. Jak się okazało, wielka miłość na odległość nie miała żadnych szans. Ukochany Kazadi bardzo szybko znudził się „dziewczyną na weekendy” i po prostu ją zostawił. Zrozpaczona Patrycja długo nie mogła dojść do siebie.

„Mój Amerykanin powiedział, że zakochał się we mnie od pierwszego wejrzenia. Ale musiał mnie przekonać do tego uczucia i to trwało długą chwilę. Miałam 21 lat, moja kariera nabierała tempa Zakochałam się bez pamięci. Byliśmy w związku na odległość przez dwa lata. Bardzo ciężko. Widywaliśmy się raz w miesiącu. Albo ja jechałam do niego, albo on przyjeżdżał do mnie. I spędzaliśmy razem 10 dni. W zeszłym roku przeprowadził się z Filadelfii do Los Angeles, bo naszym marzeniem było tam mieszkać, założyć rodzinę. Nie zawsze było go stać na przelot do Polski. A ja wszystkie zaoszczędzone pieniądze wydawałam na lot do niego albo na wakacje dla nas. A im częściej wyjeżdżałam, tym bardziej zaniedbywałam swoje obowiązki. Wiele fajnych propozycji mnie ominęło. Zapomniałam, że mam swoją pasję. Żyłam tu jak zwiędły liść, ciągle czekając na jego telefon. Rozstaliśmy się w marcu, tydzień przed moimi urodzinami. I przez chwilę myślałam, że straciłam wszystko. To było jak cios kilofem. Przez dwa miesiące nie wychodziłam z domu. Nie miałam siły, patrzyłam tylko w ścianę. Schudłam z 10 kilo. Złamał mi serce”.

Patrycja bardzo przeżyła rozstanie z pierwszą wielką miłością, ale jak wyznała, dużo ją to nauczyło. Czuje się dojrzalszą kobietą, która wie czego chce. Dzięki całej tej sytuacji, 24-letnia gwiazda jest gotowa na bycie żoną i matką.

Jak sądzicie, czy Patrycja szybko znajdzie sobie pocieszyciela? Miejmy nadzieję, że tak, w końcu to bardzo piękna młoda kobieta!

foto: facebook.com

Komentarze