Poniedziałek, 2 lipca 2012, 10:00

Ach, co to był za ŚLUB!

prawda
fałsz
Ach, co to był za ŚLUB!
foto: mwmedia.pl
Jak planowali, tak zrobili i nic nie powstrzymało ich przed wypowiedzeniem sakramentalnego „tak”. Uroczysta ceremonia zaślubin słynnego piosenkarza, Michała Wiśniewskiego i jego czwartej narzeczonej, Dominiki Tajner, odbyła się w ubiegłą sobotę.

To była uroczystość jak z bajki, była biała suknia i ciemny garnitur, mnóstwo gości, dekoracja z kwiatów, pełno pysznego jedzenia oraz cudownie przystrojony pomost nad jeziorem, na którym zakochana para przyrzekała sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską.

Wiśniewski znany jest z szałowych kreacji, ale tym razem postawił na tradycyjny strój. W typowym ciemnym garniturze z muszką, wyglądał jak prawdziwy pan młody. Co prawda nie przefarbował włosów, ale chyba już każdy przyzwyczaił się do jego czerwonej fryzury. Dominika podobnie jak Michał, zaprezentowała tradycyjną białą suknię z długim welonem.

Na uroczystość przybyło wiele znanych gwiazd i gwiazdeczek polskiego show biznesu. Najważniejsza osoba, „medialna matka” Michała, czyli Nina Terentiew oraz między innymi: Magda Steczkowska, Stachursky, Krzysztof Rutkowski, Natalia Lesz, Edyta Herbuś i wiele innych.

Przypomnijmy, że uroczystość odbyła się w romantycznej scenerii mazurskich jezior, w hotelu „Jabłoń” koło Pisza. A całkowity koszt imprezy wyniósł ponad milion złotych!

Młodej parze życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia, a Michałowi przede wszystkim dużo zdrowia!

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze

Gość 2 lipca 2012 22:06
ciekawe kiedy rozwód? hahah
Ohyda . 2 lipca 2012 20:12
Nienawidzę tego brzydala ....