Środa, 13 czerwca 2012, 16:30

To będzie ślub NA BOGATO!

prawda
fałsz
To będzie ślub NA BOGATO!
foto: facebook.com
30 czerwca, Dominika Tajner zostanie oficjalnie czwartą żoną sławnego piosenkarza Michała Wiśniewskiego. Wielka uroczystość już niebawem, a przygotowania wciąż trwają. Ceremonia odbędzie się na Mazurach w hotelu „Jabłoń” koło Pisza. Para młoda postanowiła nie oszczędzać na tak wyjątkowym dniu i zaprosiła mnóstwo gości. Organizatorzy zdradzają, że ma być ponad 600 osób!

Wśród gości weselnych znaleźli się między innymi: Tomasz Lubert, Edyta Herbuś, Stachurski, Adam Małysz, Natalia Lesz, Nina Terentiew, Magda Steczkowska oraz Marek Torzewski, czyli sama śmietanka polskiego show biznesu.

Weselnicy będą się bawić w plenerze, pod specjalnie przygotowanymi namiotami, za które para zapłaciła 200 tysięcy złotych! Ponadto, Wiśniewski wynajął specjalną grupę ochroniarzy i ratowników, która będzie strzegła bezpieczeństwa wszystkich uczestników przyjęcia. Jeden z tabloidów podaje, że Michał i Dominika, na przygotowania weselne, wydadzą ponad pół miliona złotych!

Zapowiada się ciekawa uroczystość z wieloma atrakcjami. Na szczęście ekscentryczny wokalista, ma już spore doświadczenie w szykowaniu takich uroczystości, w końcu będzie to czwarty raz, jak Michał staje na ślubnym kobiercu.

Najbardziej zastanawia nas, w jakich strojach wystąpią narzeczeni? Macie jakieś propozycje? Czy Michał przefarbuje włosy, a Dominika założy skórzaną mini? Przekonamy się już wkrótce!

foto: facebook.com

Komentarze

Gość 13 czerwca 2012 17:45
To kiedy rozwód ? też taki drogi? hahahahahahahahahaha śmieszni ludzie