Poniedziałek, 2 lipca 2012, 09:00

Grycanki zagrają w SERIALU!

prawda
fałsz
Grycanki zagrają w SERIALU!
foto: mwmedia.pl
Marta Grycan i jej córki w końcu osiągnęły swój cel. Jak donosi „Super Ekspres”już niebawem będziemy mogli podziwiać talent puszystych celebrytek, na szklanym ekranie. Polsat zaproponował Grycankom role w popularnym serialu „Hotel 52”.

„Sprawa wygląda tak, że szefowie Aksonu (firma producencka - red.) mocno zastanawiają się nad zaangażowaniem Grycanek do swojej produkcji. Padło na „Hotel 52”, bo to serial, w którym często na krócej lub dłużej pojawiają się gościnnie różne gwiazdy. Łatwo będzie więc sprawdzić w praktyce potencjał pań” - poinformowała osoba związana z serialem.

Jeszcze niewiadomo, w jaką rolę wcieli się Marta, Wiktoria i Weronika, ale jedno jest pewne, bywanie na salonach opłaciło się w stu procentach. Jeszcze kilka miesięcy temu, nikt nawet nie pomyślałby, że puszyste celebrytki staną się takie popularne! A dziś, Marta - otwiera własną restaurację, Wiktoria – była asystentką w popularnym show „Top model”, a Weronika pracowała nad choreografia grupy Michała Wiśniewskiego.

Jak sadzicie, kogo zagra Marta i jej córki w „Hotelu 52”? Czy będzie to jakaś wyjątkowa rola, czy mało znaczący epizod? Jak dalej potoczy się kariera aktorska Grycanek? Z niecierpliwością będziemy czekać na debiutancki odcinek serialu.

Komentarze

Gość 10 lipca 2012 14:05
no nie tego się nie spodziewałam xd
Gość 4 lipca 2012 18:35
oh god :o