Sobota, 30 czerwca 2012, 13:00

Siwiec reklamuje się... od TYŁU!

prawda
fałsz
Siwiec reklamuje się... od TYŁU!
foto: facebook.com
Sposób stary jak świat - nie wiesz jak zwrócić na siebie uwagę? Pokaż światu goły tyłek! Taką zasadę wyznaje niejedna celebrytka. I chociaż Natalia Siwiec zaczęła od pokazania piersi, bez gołego tyłka, po prostu się nie obeszło.

29-letnia Natalia, to mało znana modelka, która zdobyła popularność podczas jednego z pierwszych meczów Euro, gdzie zaprezentowała koszulkę z ogromnym białym orłem i jeszcze większym dekoltem. Bardzo szybko otrzymała również nieoficjalny tytuł „Miss Euro 2012”.

Jej uroda i „szybka kariera”, zainteresowała ostatnio jedną z firm reklamujących napój energetyczny. Producenci wyczuli niezły interes i oczywiście mieli rację. Siwiec bardzo szybko zgodziła się zostać twarzą napoju, przy czym określenie „twarzą” nijak pasuje do tego stwierdzenia, gdyż modelka reklamuje energetyk nie buzią, a gołym tyłkiem!

Tak, czy siak, Natalia dopięła swego, zaistniała w show biznesie. Ciekawe tylko na jak długo? W końcu wszystko się kiedyś nudzi, nawet seksowny tyłek modelki. Czy tak ma wyglądać kariera w mediach?

Jak sądzicie, czy Natalia Siwiec długo będzie się lansować z gołym tyłkiem?

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

78990000 24 sierpnia 2014 10:01
sztuczna jest strasznie
Gość 20 lutego 2013 00:35
żadna z niej modelka.. Plastikowy kicz, prosto do pornola..
ops007BF3 13 stycznia 2013 21:19
Goście pode mną to chyba zazdrosne kobiety lub cioty albo geje bo nie rozumiem jak można dodać takie komentarze, tak zajebistej lasce ("ta laska jest brzydka i chyba nie ma do siebie szacunku")
ja pier.....!!!
Lecz jest jeden Gość który podziela moje zdanie. :D
Gość 19 sierpnia 2012 02:30
ta laska jest brzydka i chyba nie ma do siebie szacunku
Gość 3 lipca 2012 10:04
Ależ kobieta.