Środa, 20 czerwca 2012, 09:00

Ania Mucha NIE CHCE ślubu!

prawda
fałsz
Ania Mucha NIE CHCE ślubu!
foto: facebook.com
Ania Mucha udowodniła ostatnio, że stać ją na wiele. Doskonale radzi sobie w roli młodej mamy oraz kobiety biznesu. Uśmiechnięta, wypoczęta, piękna i dobrze zarabiająca. Niejedna celebrytka może jej tylko pozazdrościć. W jednym z wywiadów, aktorka wyznała, że ma wszystko co jest jej do szczęścia potrzebne: pracę, kochającego faceta i przeurocze dziecko, więc dlaczego ma nie być szczęśliwa?

Przyjaciele Ani twierdzą, że powinna się w końcu ustatkować i oficjalnie zalegalizować swój związek z Marcelem Sorą. Niestety celebrytka, nie chce brać ślubu. Twierdzi, że papierek z pieczątką nie da jej gwarancji na trwały związek. Nawet narodziny córeczki Stefanii, nie przekonały Anię do zmiany decyzji

„Ślub nie jest mi do niczego potrzebny. Gdyby mi było źle funkcjonować w nieformalnym związku, na pewno bym to zmieniła. Lubię zdobywać i być zdobywana. Oboje z Marcelem jesteśmy i będziemy ze sobą związani - cokolwiek by się działo - już do końca życia, ponieważ mamy córkę. W związku z tym nie lękam się, że Marcel któregoś dnia zniknie. Lubię rozmawiać z moim kolegą prawnikiem, który niedawno mi powiedział, że od ślubu gorszy jest wspólny kredyt. Bardziej zobowiązuje. Na pewno pozwolę sobie kupować pierścionki z brylantem. Najchętniej kilka”.

Przypomnijmy, że Ania i Marcel od czterech lat żyją w szczęśliwym związku i mają wspaniałą córeczkę. Partner celebrytki, gdy ta spodziewała się jego dziecka, nalegał na ślub, ale Ania nie chciała się zgodzić. Myśleliśmy, że to tylko przejściowa decyzja aktorki, ale wygląda na to, że Mucha nie chce stanąć na ślubnym kobiercu ani teraz, ani za kilka lat.

Szkoda, seksowna celebrytka w sukni ślubnej wyglądałaby jak księżniczka z bajki. Miejmy nadzieje, że para kiedyś zmieni zdanie, a my doczekamy się tego spektakularnego wydarzenia.

Chcielibyście zobaczyć Anię na ślubnym kobiercu?

Komentarze