Środa, 20 czerwca 2012, 09:00

Ania Mucha NIE CHCE ślubu!

prawda
fałsz
Ania Mucha NIE CHCE ślubu!
foto: facebook.com
Ania Mucha udowodniła ostatnio, że stać ją na wiele. Doskonale radzi sobie w roli młodej mamy oraz kobiety biznesu. Uśmiechnięta, wypoczęta, piękna i dobrze zarabiająca. Niejedna celebrytka może jej tylko pozazdrościć. W jednym z wywiadów, aktorka wyznała, że ma wszystko co jest jej do szczęścia potrzebne: pracę, kochającego faceta i przeurocze dziecko, więc dlaczego ma nie być szczęśliwa?

Przyjaciele Ani twierdzą, że powinna się w końcu ustatkować i oficjalnie zalegalizować swój związek z Marcelem Sorą. Niestety celebrytka, nie chce brać ślubu. Twierdzi, że papierek z pieczątką nie da jej gwarancji na trwały związek. Nawet narodziny córeczki Stefanii, nie przekonały Anię do zmiany decyzji

„Ślub nie jest mi do niczego potrzebny. Gdyby mi było źle funkcjonować w nieformalnym związku, na pewno bym to zmieniła. Lubię zdobywać i być zdobywana. Oboje z Marcelem jesteśmy i będziemy ze sobą związani - cokolwiek by się działo - już do końca życia, ponieważ mamy córkę. W związku z tym nie lękam się, że Marcel któregoś dnia zniknie. Lubię rozmawiać z moim kolegą prawnikiem, który niedawno mi powiedział, że od ślubu gorszy jest wspólny kredyt. Bardziej zobowiązuje. Na pewno pozwolę sobie kupować pierścionki z brylantem. Najchętniej kilka”.

Przypomnijmy, że Ania i Marcel od czterech lat żyją w szczęśliwym związku i mają wspaniałą córeczkę. Partner celebrytki, gdy ta spodziewała się jego dziecka, nalegał na ślub, ale Ania nie chciała się zgodzić. Myśleliśmy, że to tylko przejściowa decyzja aktorki, ale wygląda na to, że Mucha nie chce stanąć na ślubnym kobiercu ani teraz, ani za kilka lat.

Szkoda, seksowna celebrytka w sukni ślubnej wyglądałaby jak księżniczka z bajki. Miejmy nadzieje, że para kiedyś zmieni zdanie, a my doczekamy się tego spektakularnego wydarzenia.

Chcielibyście zobaczyć Anię na ślubnym kobiercu?

Komentarze

Gość 25 czerwca 2012 23:32
ROSJA i CHINY połączą siły, wybuchnie WOJNA ŚWIATOWA, Chiny już obmyślają plan tej wojny i ZNISZCZĄ miasta na zachodzie, będzie to konflikt NUKLEARNY, Unia Europejska (WIELKI BABILON w Apokalipsie św. Jana) upadnie, zostanie zdominowane przez te dwa państwa, na niebie ukaże się Wielki Cud ZNAK KRZYŻA - a każdemu człowiekowi na ziemi zostaną ukazane jego GRZECHY, tak jak są one widziane przez Boga, BENEDYKT XVI będzie musiał ustąpić, na jego miejscu zasiądzie - oszust FAŁSZYWY PROROK, spisek już w tej chwili jest przygotowywany w Watykanie, istnieje grupa bardzo wpływach ludzi, pod przewodnictwem ANTYCHRYSTA, która zamierza wprowadzić NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, dąży do utworzenia rządu światowego, to przez nich był inspirowany KRYZYS FINANSOWY oraz to oni WYWOŁALI konflikty na Bliskim Wschodzie, żeby przejąć kontrole nad tymi państwami, ZNAKIEM BESTII będą CHIPY które będą umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów a w rzeczywistości będą służyć do kontrolowania nas, mamy się tego wystrzegać (I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawa rękę lub na czoło i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii Ap 18.16-17) szukajcie orędzi OSTRZEŻENIE, które otrzymuje od JEZUSA CHRYSTUSA, wizjonerka z Irlandii, MARIA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA