Poniedziałek, 16 kwietnia 2012, 09:00

Rozebrała się po raz trzeci dla „CKM”!

prawda
fałsz
Rozebrała się po raz trzeci dla „CKM”!
foto: ckm.pl
Paula Marciniak za wszelką cenę pragnie zaistnieć w show biznesie. Postanowiła więc zastosować sprawdzony sposób i rozebrała się dla znanego magazynu dla panów „CKM. Piękne ciało kobiety przyciągnęło uwagę nie tylko mężczyzn. Trwało to jednak bardzo krótko.

Idąc za ciosem, Paula wymyśliła, że zostanie piosenkarką i zaczęła działać w branży. Niestety głos piosenkarki nie był tak popularny jak jej obfity biust. Nawet szalone wyczyny wschodzącej gwiazdy, między innymi ślub z Michałem Wiśniewskim czy też duet z Anną Kalatą, nie przyniosły zamierzonego rezultatu.

W show biznesie tak już jest, albo się ktoś przebije, albo nie. Mimo to, Paula nie poddała się. Rezultaty możemy podziwiać w najnowszym numerze „CKM. To już trzecia rozbierana sesja pięknej dziewczyny. Jak widać pokazywanie nagiego ciał wychodzi jej najlepiej! Swoją drogą nie ma się co dziwić, bo ma co pokazywać. I jak sama twierdzi nie jest to zasługa skalpela. Czy Paula rzeczywiście została tak bardzo obdarzona przez naturę? A może to skutek operacji plastycznej?

foto: mwmedia.pl


foto: ckm.pl


foto: ckm.pl


foto: ckm.pl

Komentarze

Gość 18 kwietnia 2012 20:09
ksiac mateósz
Gość 16 kwietnia 2012 19:03
jak to sa naturalne cycki to ja jestem księdzem
Gość 16 kwietnia 2012 16:51
bu ja nawet nie wiem kim ona jest