Piątek, 8 czerwca 2012, 09:00

Żmijewski starzeje się!

prawda
fałsz
Żmijewski starzeje się!
foto: facebook.com
Znany aktor, Artur Żmijewski (46l.), nie jest już pełnym wigoru młodzieniaszkiem jak kiedyś. Przemijający czas daje o sobie znać na każdym kroku. Zmarszczki, siwe włosy i łysina, spędzają sen z powiek celebryty.

Przed każdym wystąpieniem publicznym, Artur spędza bardzo dużo czasu na krześle charakteryzatorskim. Podobno aktor ma problem z zaakceptowaniem swojego wieku i wyglądu. W jednym z tabloidów, przyjaciel Żmijewskiego zdradza, że on zawsze był pedantyczny

„Artur zawsze był lekko nieśmiały i trochę zakompleksiony, nawet kiedy grywał amantów. On bardzo przywiązuje wagę do tego, żeby nie było widać, iż nieco przytył, a czupryna się przerzedziła. Fryzjerka każdy włosek musi mu ułożyć tak misternie, żeby nie było widać prześwitów. Broda też posiwiała i nieco dodaje lat”.

Czy rzeczywiście gwiazdor ma powody do obaw? Naszym zdaniem aktor wygląda całkiem dobrze jak na swój wiek, a pojawiające się siwe włosy, dodają mu tylko uroku. Zresztą pensja, jaką otrzymuje celebryta za udział w serialu „Ojciec Mateusz”, wystarczy by poprawić to i owo w swoim wyglądzie. Czy Artur zdecyduje się na operację plastyczną? Przekonamy się już niebawem.

Zobaczcie sami, jak prezentuje się Artur, czy jest z nim, aż tak źle?

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

iwg ;iuwgr; 7 października 2012 00:26
ale mi tragedia ja mam 28 i jeastem łysy
Ola 13 czerwca 2012 16:14
Może w końcu przyszedł czas na niego.
Dobrze,że nie bierze przykładu z Krzysia Ibisza.
Gość 9 czerwca 2012 11:04
To chyba oczywiste, że się starzeje. Jak każdy.
Gość 8 czerwca 2012 10:17
ala hala