Środa, 6 czerwca 2012, 12:00

Jak one CHUDNĄ!

prawda
fałsz
Jak one CHUDNĄ!
foto: materiały prasowe
Wśród celebrytów na całym świecie, już od wieków, panuje moda na szczupłą sylwetkę. Wiele gwiazd i gwiazdeczek katuje się ostrymi treningami oraz ścisłymi dietami, by osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Wiele z nich zastanawia się, jak schudnąć bezpiecznie? Wiadomo, że każda strata zbędnych kilogramów może być niebezpieczna dla organizmu. Dlatego większość decyduje się na likwidacje nadmiernej ilości fałdek, za pomocą operacji plastycznych. Ale czy to jedyny sposób?

Jak chudną największe celebrytki? Postanowiliśmy zbadać dokładnie, jakie metody stosują kobiety show biznesu?

Znakomita aktorka, Kinga Preis, wiele razy udowodniła, że kilka zbędnych kilogramów do zrzucenia to dla niej żaden problem. Ostatnio aktorka pozbyła się aż 15 kilogramów! Jaką kurację stosowała? Kinga odkryła rewelacyjną moc koktajli. Jej dieta oparta jest na sokach. Celebrytka przez jeden dzień w tygodniu pije tylko i wyłącznie soki ze świeżych owoców i warzyw. Ponadto Preis rzuciła palenie i nie pija już małej czarnej. Trzeba przyznać, że metoda działa, a skutki są naprawdę imponujące.

foto: facebook.com

Kolejną mistrzynią w gubieniu zbędnych kilogramów jest Adele. Gwiazda estrady, która nigdy nie zwracała uwagi na swoje krągłości, ostatnio postanowiła nieco "wziąć się" za siebie. Zaczęła od regularnych treningów pilates, które wspomagała odpowiednimi zupkami i koktajlami. Efekty są zdumiewające. Adele schudła ponad 10 kilo i wygląda rewelacyjnie.

foto: twitter.com, materiały prasowe


Ale największą rekordzistką w odchudzaniu jest znana piosenkarka, Mariah Carey. Celebrytka w ciągu zaledwie jednego roku schudła aż 43 kilogramy! Cukrzyca ciążowa spowodowała, że gwiazda bardzo szybko przytyła, ale ostre treningi i specjalna „dieta dla leniwych”, sprawiła, że Mariah szybko wróciła do formy. Zresztą zobaczcie sami!

foto: materiały prasowe

Komentarze

Gość 13 czerwca 2012 21:15
no raczej