Czwartek, 21 czerwca 2012, 12:00

Sekret idealnej figury Patrycji Kazadi

prawda
fałsz
Sekret idealnej figury Patrycji Kazadi
foto: facebook.com
Patrycja Kazadi mimo młodego wieku, robi oszałamiającą karierę w polskim show biznesie. Odkąd została prowadzącą „You Can Dance”, przeszła ogromną metamorfozę i stała się prawdziwą gwiazdką szklanego ekranu. Celebrytka ma powody do radości, w 2011 roku otrzymała dwie nominację do wyjątkowych nagród: VIVA Comet 2012 w kategorii debiut roku oraz Wiktora 2011 w kategorii odkrycie telewizyjne.

Oprócz talentu medialnego, Patrycja może również pochwalić się wyjątkową urodą. Talia osy, piękny uśmiech, śniada cera i długie, zgrabne nogi, tak prezentuje się młoda celebrytka. W kolorowych pisemkach pojawiły się informacje, jakoby Patrycja faszerowała się szkodliwymi tabletkami, którym zawdzięcza swoją nienaganną figurę. Czy to prawda? W wywiadzie dla „Twojego Imperium”, Kazadi oznajmiła, że nie stosuje żadnych kuracji odchudzających

„Ja nic nie robię! Nie stosuje żadnej diety, ani nie biorę żadnych pigułek. Jem pączki, frytki i wegetariańskie burgery o każdej porze dnia i nocy. Najśmieszniejsze, że gdy staję na wadze, nie ma dużej różnicy. Nie wiem, co się wydarzyło. Wydaje mi się, że po prostu zdrowiej żyję. Poza tym dojrzewam i zmienia mi się budowa ciała. Wszyscy mówią, że wysmukliła mi się twarz. Nie jest to jednak zasługa diety. Moja mama do 25-tego roku też była "pućką", a teraz jest wyjątkowo szczupłą kobietą, ja mam tak samo”.

Myślicie, że Patrycja mówi prawdę, a jej idealna figura to zasługa zdrowego życia? Brzmi to dość niewiarygodnie, zwłaszcza, że celebrytka nie odmawia sobie „śmieciowego” jedzenia! Może gospodyni „You Can Dance”, rzeczywiście łyka odchudzające pigułki?

Jak sądzicie, co się kryje za seksowną figurą Patrycji?

Komentarze

Gość 25 czerwca 2012 23:27
ROSJA i CHINY połączą siły, wybuchnie WOJNA ŚWIATOWA, Chiny już obmyślają plan tej wojny i ZNISZCZĄ miasta na zachodzie, będzie to konflikt NUKLEARNY, Unia Europejska (WIELKI BABILON w Apokalipsie św. Jana) upadnie, zostanie zdominowane przez te dwa państwa, na niebie ukaże się Wielki Cud ZNAK KRZYŻA - a każdemu człowiekowi na ziemi zostaną ukazane jego GRZECHY, tak jak są one widziane przez Boga, BENEDYKT XVI będzie musiał ustąpić, na jego miejscu zasiądzie - oszust FAŁSZYWY PROROK, spisek już w tej chwili jest przygotowywany w Watykanie, istnieje grupa bardzo wpływach ludzi, pod przewodnictwem ANTYCHRYSTA, która zamierza wprowadzić NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, dąży do utworzenia rządu światowego, to przez nich był inspirowany KRYZYS FINANSOWY oraz to oni WYWOŁALI konflikty na Bliskim Wschodzie, żeby przejąć kontrole nad tymi państwami, ZNAKIEM BESTII będą CHIPY które będą umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów a w rzeczywistości będą służyć do kontrolowania nas, mamy się tego wystrzegać (I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawa rękę lub na czoło i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii Ap 18.16-17) szukajcie orędzi OSTRZEŻENIE, które otrzymuje od JEZUSA CHRYSTUSA, wizjonerka z Irlandii, MARIA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
Gość 22 czerwca 2012 15:55
też bym chciał jeść fryty i pączki i mieć taką figurę...:/
Gość 21 czerwca 2012 17:50
pitu pitu....Nic nie żre .....A figurę ma w obecnej chwili zajebista!!!
Gość 21 czerwca 2012 14:57
idealnej figury?? hahahahahahahaha