Czwartek, 21 czerwca 2012, 12:00

Sekret idealnej figury Patrycji Kazadi

prawda
fałsz
Sekret idealnej figury Patrycji Kazadi
foto: facebook.com
Patrycja Kazadi mimo młodego wieku, robi oszałamiającą karierę w polskim show biznesie. Odkąd została prowadzącą „You Can Dance”, przeszła ogromną metamorfozę i stała się prawdziwą gwiazdką szklanego ekranu. Celebrytka ma powody do radości, w 2011 roku otrzymała dwie nominację do wyjątkowych nagród: VIVA Comet 2012 w kategorii debiut roku oraz Wiktora 2011 w kategorii odkrycie telewizyjne.

Oprócz talentu medialnego, Patrycja może również pochwalić się wyjątkową urodą. Talia osy, piękny uśmiech, śniada cera i długie, zgrabne nogi, tak prezentuje się młoda celebrytka. W kolorowych pisemkach pojawiły się informacje, jakoby Patrycja faszerowała się szkodliwymi tabletkami, którym zawdzięcza swoją nienaganną figurę. Czy to prawda? W wywiadzie dla „Twojego Imperium”, Kazadi oznajmiła, że nie stosuje żadnych kuracji odchudzających

„Ja nic nie robię! Nie stosuje żadnej diety, ani nie biorę żadnych pigułek. Jem pączki, frytki i wegetariańskie burgery o każdej porze dnia i nocy. Najśmieszniejsze, że gdy staję na wadze, nie ma dużej różnicy. Nie wiem, co się wydarzyło. Wydaje mi się, że po prostu zdrowiej żyję. Poza tym dojrzewam i zmienia mi się budowa ciała. Wszyscy mówią, że wysmukliła mi się twarz. Nie jest to jednak zasługa diety. Moja mama do 25-tego roku też była "pućką", a teraz jest wyjątkowo szczupłą kobietą, ja mam tak samo”.

Myślicie, że Patrycja mówi prawdę, a jej idealna figura to zasługa zdrowego życia? Brzmi to dość niewiarygodnie, zwłaszcza, że celebrytka nie odmawia sobie „śmieciowego” jedzenia! Może gospodyni „You Can Dance”, rzeczywiście łyka odchudzające pigułki?

Jak sądzicie, co się kryje za seksowną figurą Patrycji?

Komentarze

Gość 21 czerwca 2012 17:50
pitu pitu....Nic nie żre .....A figurę ma w obecnej chwili zajebista!!!
Gość 21 czerwca 2012 14:57
idealnej figury?? hahahahahahahaha