Środa, 28 grudnia 2011, 23:09

Z pukla WŁOSÓW VILLAS powstaną DWA DIAMENTY!

prawda
fałsz
Z pukla WŁOSÓW VILLAS powstaną DWA DIAMENTY!
foto: mwmedia
Zaskakujące i nurtujące! Zapowiedziano, że z pukla włosów zmarłej Violetty Villas powstaną dwa diamenty! Jeden z nich trafi do szczęśliwca, który wygra aukcje, na jakiej diament zostanie wystawiony. Druga sztuka pozostanie w rękach syna, pana Gospodarka.

Co jest powodem tej znamienitej produkcji? Rodzina Villas, przez problemy związane z testamentem, nie może finansowo pozwolić sobie na postawienie matce należytego grobowca. Tajemniczo jednak, problem rozwiązał się sam... Nieznany nikomu darczyńca z zagranicy wręczył Gospodarkom nadzwyczajny prezent!

Otrzymaliśmy niezwykły prezent w postaci stworzenia dwóch diamentów pamięci, które wykonane będą z pukla włosów Violetty - mówi synowa diwy w rozmowie z "Super Expressem" i kontynuuje - Jeden z nich trafi na aukcję. Dochód z niej przeznaczymy na sfinansowanie pomnika mamy. Chcemy, by wykonał go artysta. Wykonaniem klejnotów zajęła się firma Diament Pamięci z Warszawy.

Co na to firma, której zlecono wykonanie niecodziennego dzieła?
To dla nas wielki zaszczyt. Zgodnie z życzeniem syna klejnoty będą miały kolor zielony, kolor nadziei - tłumaczy Dariusz Markowski, sam prezes zarządu firmy.

Domyślamy się, że diament wystawiony na aukcję sięgnie horrendalnej sumy. Jak myślicie, jakiej kwoty mogą sięgnąć licytacje?


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


A.

Komentarze