Środa, 18 kwietnia 2012, 14:00

"Perfekcyjna Pani Domu"

prawda
fałsz
"Perfekcyjna Pani Domu"
foto: perfekcyjna.tvn.pl
Małgosia Rozenek stała się wzorem dla wielu gospodyń domowych. To właśnie ona, od niedawna prowadzi polską wersje programu „Perfekcyjna Pani Domu”. Z wykształcenia prawniczka, żona znanego aktora Jacka Rozenka oraz matka dwóch synów doskonale radzi sobie w nowej roli. Nie dość, że perfekcyjna to jeszcze bardzo piękna.

Dbanie o dom, od zawsze było wielką pasją Gosi. Być może właśnie dlatego udział w show, emitowanym na antenie TVN Style, sprawia jej wielką przyjemność. Domowe porady telewizyjnej gwiazdy cieszą się dużym zainteresowaniem, a jej pomysłowość nie zna granic. Showmanka z najgorszym problemem rozprawia się w mig.

W najnowszym numerze magazynu „Pani domu”, Gosia zdradziła sekret swojej idealnej figury:

„Staram się gotować przede wszystkim zdrowo. Świeże warzywa i owoce to podstawa. Dużo kasz, mało tłuszczu. Po szkole baletowej przez trzy lata mieszkałam we Francji, gdzie skończyłam prestiżową akademię kulinarną. Nauczyłam się tam, że rosół ma smakować rosołem, mięso mięsem, a nie przyprawami czy jakimiś "ulepszaczami".

Zdrową dietę stosują wszyscy członkowie rodziny. W wywiadzie wyznała, że nigdy w życiu nie dała i nie da dziecku hamburgera oraz chipsów. To dość drastyczne metody, ale jakże skuteczne i zdrowe. Mamy nadzieje, że wiele kobiet posłucha cennych rad Małgosi i ograniczy ilość niezdrowego jedzenia w swoich domach.

Komentarze

Gość 21 kwietnia 2012 10:15
to fakt jedzenie samych "zdrowych" produktów wcale nie ejst takie zdrowe.