Czwartek, 21 czerwca 2012, 16:30

Nowy program Magdy Gessler!

prawda
fałsz
Nowy program Magdy Gessler!
foto: facebook.com
Już niebawem TVN wyemituje nowy program rozrywkowy pt: "MasterChef". To popularne na całym świecie, kulinarne show, w którym rywalizują miłośnicy gotowania. Stacja telewizyjna zaczęła już pierwsze przygotowania do tego mega przedsięwzięcia i zaczęła kompletować ekipę.

W mediach trwały spekulacje, kto zostanie gospodarzem nowego programu? Kandydatki były dwie: Magda Gessler, słynna restauratorka, która prowadzi już jeden program „Kuchenne rewolucje” i Marta Grycan – świeżo upieczona celebrytka, która za wszelką cenę chce zaistnieć w show biznesie.

Wygrała oczywiście Magda, która jak nikt inny przyciąga miliony telewidzów. TVN postawił na sprawdzoną i doświadczoną celebrytkę. I bardzo dobrze! Restauratorka ma ogromne doświadczenie, zna się na gotowaniu i przede wszystkim stacja zna jej możliwości, czego nie można powiedzieć o Grycance.

Jak donosi „Fakt”, restauratorka, za 12 odcinków nowego show dostanie ponad 250 tysięcy złotych! Nieziemska kwota, wielokrotnie przewyższa dotychczasowe zarobki Magdy, która za jeden odcinek „Kuchennych rewolucji”, zgarnia zaledwie 28 tysięcy złotych!

Wcale nas nie dziwi, że Grycanka tak bardzo chciała dostać tę pracę. W końcu taki program i ogromne pieniądze nie trafiają się codziennie. No cóż, jak na razie Marta musi się zadowolić prowadzeniem lodziarni.

Nowe show „MasterChef” zagości na ekranach tuż po wakacyjnej przerwie.

Komentarze

gość5457 2 sierpnia 2017 00:45
Jakie cycuszki mmm <3
mechanik 30 stycznia 2013 13:59
Przepraszam Pania ale bede szczery, wytermosil by te cycuszki...
Gość 25 czerwca 2012 23:26
ROSJA i CHINY połączą siły, wybuchnie WOJNA ŚWIATOWA, Chiny już obmyślają plan tej wojny i ZNISZCZĄ miasta na zachodzie, będzie to konflikt NUKLEARNY, Unia Europejska (WIELKI BABILON w Apokalipsie św. Jana) upadnie, zostanie zdominowane przez te dwa państwa, na niebie ukaże się Wielki Cud ZNAK KRZYŻA - a każdemu człowiekowi na ziemi zostaną ukazane jego GRZECHY, tak jak są one widziane przez Boga, BENEDYKT XVI będzie musiał ustąpić, na jego miejscu zasiądzie - oszust FAŁSZYWY PROROK, spisek już w tej chwili jest przygotowywany w Watykanie, istnieje grupa bardzo wpływach ludzi, pod przewodnictwem ANTYCHRYSTA, która zamierza wprowadzić NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, dąży do utworzenia rządu światowego, to przez nich był inspirowany KRYZYS FINANSOWY oraz to oni WYWOŁALI konflikty na Bliskim Wschodzie, żeby przejąć kontrole nad tymi państwami, ZNAKIEM BESTII będą CHIPY które będą umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów a w rzeczywistości będą służyć do kontrolowania nas, mamy się tego wystrzegać (I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawa rękę lub na czoło i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii Ap 18.16-17) szukajcie orędzi OSTRZEŻENIE, które otrzymuje od JEZUSA CHRYSTUSA, wizjonerka z Irlandii, MARIA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
Gość 22 czerwca 2012 15:54
będzie się działo:_)
Gość 21 czerwca 2012 23:17
generalnie wali mnie co wypisuja takie emm "brukowce"? Ale:
Jak donosi „Fakt”, restauratorka, za 12 odcinków nowego show dostanie ponad 250 tysięcy złotych! Nieziemska kwota, wielokrotnie przewyższa dotychczasowe zarobki Magdy, która za jeden odcinek „Kuchennych rewolucji”, zgarnia zaledwie 28 tysięcy złotych!

No to chyba za 12 odcinkow KR dostalaby znacznie wiecej niz za 12 odcinkow MC....widze tylko niby humanisci tu ladauja ktorzy z matematyka nie mieli nic wspolnego