Czwartek, 21 czerwca 2012, 14:30

Dzieci Zając i Krawczyka są CHORE!

prawda
fałsz
Dzieci Zając i Krawczyka są CHORE!
foto: facebook.com
Aneta Zając nie ma łatwo, zwłaszcza teraz, gdy została sama z dwójką małych dzieci. Po tym, jak Mikołaj Krawczyk zostawił ją dla koleżanki po fachu – Agnieszki Włodarczyk, młoda mama może liczyć tylko na siebie. Rodzina wspiera ją jak tylko może, ale i tak Aneta czuje się bardzo samotna.

To nie jedyne zmartwienie bohaterki „Pierwszej miłości”. Otóż okazało się, że bliźniaki nie rozwijają się prawidłowo i wymagają stałej opieki medycznej. Aneta, codziennie zabiera chłopców do szpitala, gdzie pod bacznym okiem specjalistów, odbywają się specjalne zabiegi rehabilitacyjne.

Znajomy aktorki w jednym z wywiadów wyznał, że Aneta jest załamana! Nie tylko czuje się samotna i opuszczona, ale również czuje się winna, że jej dzieci nie mogą dorastać w normalniej rodzinie, przez co nie rozwijają się prawidłowo. Wciąż czuje żal do Mikołaja, że zostawił ją i dzieci zwłaszcza w takiej trudnej sytuacji”.

No cóż, najwidoczniej Krawczyk w ogóle nie martwi się o zdrowie swoich dzieci. Woli spędzać czas z ukochaną muzą. Nie sądzicie, że to dość żenująca sytuacja? Teraz już wiemy, dlaczego Aneta nie chciała się zgodzić, żeby Mikołaj zabrał bliźniaki na wakacje? Bo wiedziała, że Krawczyk sobie nie poradzi z chorymi maluchami. Z drugiej strony, nie chciała również, by Agnieszka zajmowała się chłopcami. Zresztą po tym wszystkim, nie ma się co dziwić!

Komentarze

Gość 19 lutego 2015 14:41
szMACIARZ
Gość 19 lutego 2015 14:41
gowno z dupy gnoj
kr553 10 września 2012 19:01
co za kłamstwo
dd 21 czerwca 2012 18:31
głupi ch*j . nienawidzę gnoja