Wtorek, 12 czerwca 2012, 16:30

Wojewódzki i Piróg: Euro to ZŁO!

prawda
fałsz
Wojewódzki i Piróg: Euro to ZŁO!
foto: mwmedia.pl, facebook.com
Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej jednych fascynują, a innych nudzą. Dlatego też nie dziwi nas fakt, że wielu polskich celebrytów nawet nie wiedziało co to są mistrzostwa i kiedy się odbywają. Na szczęście prawdziwi patrioci stawili się na inauguracyjnym meczu z Grecją, aby kibicować polskiej reprezentacji.

Oczywiście nie obyło się bez słów krytyki. Największy prześmiewca polskiego show biznesu, Kuba Wojewódzki, po meczu z Grekami, nie wytrzymał i musiał wtrącić swoje „trzy grosze”

„Kilku kumpli - Krzysztof, Jacek, Tomek, Andrzej, Borys, Tomek, Rafał, Lonia ... spowodowali, że znów poczułem dumę narodową i to bez wojny, krzyża, powstania czy samolotu. Znów poczułem się dumnym członkiem narodu, wspólnoty, jedności ... A potem jak zwykle spieprzyli to piłkarze...Nie lubię eksponować prywatności ale ten wieczór był wyjątkowy - chce abyście go zobaczyli także i z mojej strony Kuba - prawie patriota”.

No cóż nie ma co narzekać, wiadomo, że zawsze mogło być lepiej, ale lepsze to niż całkowita porażka! Szkoda tylko, że Kuba po pierwszym meczu skreśla polską drużynę! Trochę więcej wiary! A może Wojewódzki nie ma zielonego pojęcia o piłce nożnej? A jego krytyka to celowe posunięcie, by zwrócić na siebie uwagę mediów?

Znacznie gorzej ocenił Euro 2012, Michał Piróg, który uważa, że to strata czasu – „Euro to gówno

„Euro 2012 jest tym wydarzeniem, które będę omijał szerokim łukiem, bo to dla mnie nie jest już piłka. To jest coś bardzo niefajnego. Dla piłki się morduje, więc tego nie pochlebiam. Takiemu sportowi mówię nie. Nie będę oglądał Euro, bo przez incydent na Ukrainie jest to wszystko jednym, wielkim i tym samym g...”.

Jak widać, celebryci mają rożne opinie na temat Euro. My jednak będziemy kibicować polskiej drużynie do samego końca, podobnie jak Ania Mucha, która jest zapaloną kibicką, co mogliśmy zaobserwować podczas meczu z Grecją.

A Wy kibicujecie Polakom?

Komentarze