Środa, 9 października 2013, 12:46

Wróżbita Maciej strzelił 6 w Lotka!

prawda
fałsz
Wróżbita Maciej strzelił 6 w Lotka!
foto: Internet
Ponad dwa mln złotych – tyle za bezbłędnie wytypowaną szóstkę w Toto Lotku wygrał Maciej Skrzątek, znany jako Wróżbita Maciej. Wygrał, ale ma problemy z uzyskaniem nagrody. Kiedy zgłosił się po odbiór wygranej Pani z Totalizatora Sportowego odmówiła wypłacenia mu pieniędzy, bo jak stwierdziła wygrał je NIEUCZCIWIE.

Totalizator Sportowy nie skomentował tej sprawy, póki co jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy Pani, która miała wypłacić wygraną uzasadniła swoją decyzję komentarzem, że Toto Lotek to gra losowa w której każdy gracz ma równe szanse, a biorąc pod uwagę "zawód" jaki wykonuje wróżbita Maciej sprawa nie jest taka "przejrzysta".

Czyżby jego wielokrotnie podważana umiejętność przewidywania przyszłości obejmowała także te sferę? Czy wyczytał w tarocie szczęśliwą szóstkę? Pewne jest, że teraz lista jego "klientów" znacznie wzrośnie, albo jeśli to prawda, że potrafił to wyczytać w gwiazdach, kuli czy czymkolwiek to o zgrozo dla wszystkich fanów RZUCI TĘ ROBOTĘ, a w Polsce nie będzie się już opłacało grać w Toto Lotka, bo wszystko będzie zgarniał ON.

Będziemy śledzić tę sprawę, ale już teraz, tak na wszelki wypadek łączymy się z żalem i w tęsknocie za jego: "Pani wie o czym ja mówię".

Komentarze

realista 5 sierpnia 2014 15:07
dobrze mu tak.