Wtorek, 12 czerwca 2012, 12:00

Selena Gomez kiedyś była BIEDNA?

prawda
fałsz
Selena Gomez kiedyś była BIEDNA?
foto: facebook.com
W show biznesie liczą się jedynie pieniądze, sława i luksus. Kariera i popularność uderza tak bardzo do głowy, że większość celebrytów zapomina, że ich życie nie zawsze było usłane różami. Jak się okazuje, prawie połowa amerykańskich gwiazd i gwiazdeczek, jeszcze niedawno, klepała przysłowiową biedę.

W ostatnim wywiadzie, jedna z najbogatszych amerykańskich młodych gwiazd, Selena Gomez, wyznała, że kiedyś była biedna, a jej rodzina ledwo wiązała koniec z końcem

„Pamiętam przynajmniej siedem przypadków, w których nasz samochód zatrzymał się na autostradzie, bo skończyły nam się pieniądze na benzynę. Byłam biedna! Moja mama oszczędzała, żeby zabrać mnie do teatru, muzeów, oceanarium. Chciała, bym poznała świat. To, co prawdziwe”.

Jak widać, piosenkarka nie zawsze była bogatą, rozpieszczoną gwiazdeczką, której trzeba było spełniać każdą zachciankę. Teraz wszystko się zmieniło, a młoda celebrytka nie musi już martwić się o swoją przyszłość. Żyje w luksusie i jest bardzo dumna ze swoich osiągnięć.

Kariera Seleny rozwija się bardzo szybko, obecnie celebrytka realizuje się w branży muzycznej i aktorstwie, a jej majątek szacuje się na ponad 4 miliony dolarów!

To się nazywa mieć szczęście!

Komentarze

sisi_Bella 12 czerwca 2012 15:59
może i była biedna a teraz robi furorę!!
miki 12 czerwca 2012 14:41
Gdyby była biedna to nie jeździłaby samochodem. Chociaz kto wie, w USA chyba każdy ma furę...