Czwartek, 14 czerwca 2012, 15:30

Edyta Górniak poprowadzi własne SHOW!

prawda
fałsz
Edyta Górniak poprowadzi własne SHOW!
foto: facebook.com
Edyta Górniak, słynna piosenkarka, nadal króluje w polskim show biznesie. Piosenkarka cieszy się taką popularnością, że wciąż otrzymuje nowe propozycje. Ostatnio wydała nową płytę, wystąpiła w reklamie banku, a teraz otrzymała propozycję, o której nawet nie marzyła. Polsat zaproponowała celebrytce poprowadzenie własnego show! Jak donosi „Fakt”, to ogromna szansa, której Edyta nie może zmarnować

Dyrektor programowa Polsatu obiecała bowiem Edycie własne show w wiosennej ramówce stacji. Wiąże się to z kolejnymi wydatkami. Gaża Górniak nie może być niższa niż 30 000 zł za odcinek, których nie będzie mniej niż 10. A koszty produkcji? To bagatela okrągły milion za dziesięć odcinków. Edyta jeździłaby po różnych krajach europejskich, pokazując jak żyją i bawią się tam młodzi ludzie ”.

Jakby tak policzyć, to Edzia może zarobić nawet 3 miliony złotych! Wygląda na to, że nasza piosenkarka już nie musi się martwić o swoją przyszłość. Celebrytka bardzo poważnie traktuje polsatowską propozycję. Czyżby była już zdecydowana?

Jak Górniak poradzi sobie z prowadzeniem nowego muzycznego show? Czy spełnią się jej marzenia? Kto zaopiekuje się Alankiem, synkiem celebrytki? Czy będzie go zabierać ze sobą w egzotyczne miejsca? Przekonamy się za kilka miesięcy.

Jak sadzicie, czy Górniak poradzi sobie w roli prowadzącej?

Komentarze

Gość 14 czerwca 2012 21:58
Na pewno bedzie swietna w tej roli. Edyta do diva z klasa, bez wzgledu na to co pisza o niej szmatlawce. Nalezy bowiem oddzielic od siebie dwie sfery - kariere zawodowa od zycia osobistego, ktore swoja droga jest jej prywatna sprawa.