Poniedziałek, 21 maja 2012, 11:11

Kozidrak czy Urbańska w „Must Be The Music”?

prawda
fałsz
Kozidrak czy Urbańska w „Must Be The Music”?
foto: faebook.com
Jesienią będziemy świadkami kolejnych rewolucji w muzycznych show. W kolejnej edycji popularnego programu „Must Be The Music” zobaczymy całkiem nowy skład jury. Zamiast Kory, pojawi się liderka grupy „Bajm” - Beata Kozidrak. Wszystko dlatego, że Kora ucieka z Polsatu do TVP2, gdzie zagości w "The Voice of Poland".

Zmiany, które szykują stacje telewizyjne nie są jeszcze oficjalnie potwierdzone, ale wszystko wskazuje na to, że czeka nas prawdziwy kogel-mogel. Wszystko po to, by ożywić programy i zdobyć większą oglądalność.

Prawdopodobnie, wielu celebrytów czyha na miejsce Kory. Czyżby Kozidrak miała konkurencję? Jak się okazuje, najgroźniejszą rywalką Beaty jest Natasza Urbańska. Znanej aktorce ostatnio nie wiedzie się zbyt dobrze. Przypomnijmy, że Natasza jakiś czas temu została okrzyknięta najgorszą polską aktorką. Zła passa sprawiła, że Urbańska postanowiła spróbować czegoś nowego i dlatego za wszelką cenę chce zaistnieć w muzycznym show.

Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że większe szanse ma Beata, ale Urbańska nie zamierza tak szybko odpuszczać. Zapowiada się naprawdę ostra rywalizacja.

Która celebrytka wygra i zostanie jurorem „Must Be The Music”, Natasza czy Beata?

Komentarze

Gość 30 maja 2012 11:30
kurde nie wiemktora gorsza, urbańska sztuczna może i ma talent ale jakoś jej nie lubie ;/ a kozidrak obrzydliwa ;/ "w ciemnosci liceum za dnia muzeum" powinna zaakceptować swoj wiek i ubierać sie stosownie do niego bo to jest nie smaczne czasami jak ta kobieka wygląda
ale chyba wole urbańską mniejsze zło, dostaje po tyłku caly czas może ociepli swój wizerunek przez ten program jak np xfactor z tatianą no super babeczka poprostu ;}
Sooshy 28 maja 2012 07:44
żadna z nich.. Kora musi zostać.. gdzie one pchają te swoje dupska...
aga 27 maja 2012 20:34
jezeli kora odejdzie to chyba przestane to ogladac ...
łozo 26 maja 2012 16:43
żadna ;D
Gość 21 maja 2012 18:53
Beatka:>
Gość 21 maja 2012 15:49
Zdecydowanie Kozidrak ;) Jest bardziej doświadczona piosenkarką a nie Urbańska :)