Wtorek, 12 czerwca 2012, 09:00

Rihanna wstydzi się swojej pupy i piersi!

prawda
fałsz
Rihanna wstydzi się swojej pupy i piersi!
foto: facebook.com
24-letnia barbadoska piękność, kilka miesięcy temu ogłosiła, że została nową twarzą Armaniego. Decyzja włoskiego projektanta nie zdziwiła nikogo, gdyż Rihanna to piękna i seksowna kobieta, która nie wstydzi się swojego ciała. W najnowszej reklamie sławnego projektanta, celebrytka miała prezentować seksowną bieliznę.

Niestety, pozory mylą i okazało się, że barbadoska piękność, nie chce pokazać swojego ciała! Kto by pomyślał, że Riri ma jakiekolwiek kompleksy! Piosenkarka zażądała dublerki, by ta zaprezentowała w spocie tyłek i piersi. Oczywiście zastępczynią Rihanny, nie mogła zostać pierwsza lepsza modelka, tylko kobieta o nadzwyczajnie pięknych kształtach!

W porozumieniu z producentem reklamy, wybrano irlandzką modelkę Johnassa Aicken. To ona w reklamie prezentuje wdzięki, których piosenkarka się wstydziła.

„Zbliżenia na piersi i pupę to ujęcia, w których zamiast Rihanny występuje Jahnassa. Byliśmy zdziwieni, że chce dublerki. Przecież ma piękne ciało i jest w doskonałej formie”.

W stu procentach zgadzamy się z wypowiedzią osoby z planu reklamowego. Niestety Rihanna myśli zupełnie inaczej. Celebrytka wstydzi się swoich masywnych ud i tyłka. Czy rzeczywiście ma się czego wstydzić? Naszym zdaniem absolutnie nie! Rihanna ma bardzo seksowne ciało, tym bardziej, że ostatnio zgubiła kilka kilogramów. Teraz prezentuje się jeszcze lepiej niż kiedykolwiek, o czym możemy się przekonać oglądając jej zdjęcia.

A Wy jak sądzicie, czy Rihanna ma za duży tyłek i uda?

foto: facebook.com


Komentarze

supergość 2 grudnia 2012 03:10
ruchałbym <3
:) Nike 30 czerwca 2012 02:38
Teraz jest nawet za chuda! Miała świetny tyłek