Piątek, 8 czerwca 2012, 16:00

Edyta Olszówka NIE lubi SZPILEK?

prawda
fałsz
Edyta Olszówka NIE lubi SZPILEK?
foto: facebook.com
Edyta Olszówka to piękna i seksowna kobieta show biznesu. Zagrała w kilku kinowych hitach, takich jak: „Lejdis” czy też „Śluby panieńskie”. Największą jednak sławę przyniosły jej serialowe epizody. Widzowie szczególnie pokochali Edytę, za rolę szalonej Poli z „Przepisu na życie”.

Sama Olszówka również uwielbia swoją bohaterkę. To wymarzona rola dla doświadczonej aktorki, która ma już dość wcielania się w postać zdradzanej, gwałconej i nieszczęśliwej kobiety. Niestety pojawił się dość niecodzienny problem. Jak się okazało, Edyta nie znosi butów na wysokim obcasie! A na planie serialu celebrytka, musi biegać właśnie w takim obuwiu.

Czy to możliwe, że taka kobieta nie lubi szpilek? A jednak, pozory mylą. Jak wyznała w jednym z ostatnich wywiadów, najlepiej czuje się na płaskiej podeszwie

„Chodzenie na wysokim obcasie nie jest komfortowe. Jest to dla mnie jedno z większych wyzwań”.

Miłośniczka podróży, najwidoczniej stawia na komfort i wygodę. Co nie znaczy, że na wysokim obcasie wygląda źle. Wręcz przeciwnie. Edyta zawsze wygląda pięknie i kwitnąco. Wielokrotnie dumnie prezentowała się na czerwonym dywanie w mega szpilach. Tym bardziej, że nie taka już młoda aktorka (41l.), może pochwalić się idealną figurą i zgrabnymi nogami.

Jak sądzicie, czy szpilki dodają Edzi seksapilu?

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: facebook.com

Komentarze

Gość 12 czerwca 2012 14:00
własnie zgadzam się z przedmówcą ;d ja osobiście jestem kobietą i mówie wam ze żadna kobieta nie lubi nosić szpilek ;d owszem ładnie wyglądają ale faceci nie zdają sobie sprawy jak cierpią ;d ja stawiam na wygode i mam gdzies czyjąś opinie ;d tyle
Gość 10 czerwca 2012 21:30
Nie macie innych problemów?