Czwartek, 7 czerwca 2012, 12:00

Tuskówna chwali się rowerem!

prawda
fałsz
Tuskówna chwali się rowerem!
foto: makelifeeasier.pl
Kasia Tusk słynie z promowania rożnych niecodziennych stylizacji, marek czy też przedmiotów na swoim modowym blogu „Make life Easier”. Ostatni weekend minął premierównie pod hasłem „sezon letni czas zacząć”. Dzięki temu mogliśmy zobaczyć, czym się wozi Kasia Tusk?!

Nie chodzi tu o żadne wypasione auto, tylko o popularny ostatnio model roweru. Na swoim blogu celebrytka pokazała, szczegółowe zdjęcia swojego luksusowego dwukołowca! Mało tego, Kasia podała dokładne namiary, gdzie można kupić podobny sprzęt. Czyżby blogerka chciała się pochwalić, ile wydała na swoje cacko?

„Nie pozostało mi nic innego, jak rozpoczęcie sezonu rowerowego. Dawno nie czułam się tak dobrze, jak po czterogodzinnej rowerowej wyprawie po moim mieście. Wszystkich zainteresowanych modelem mojego roweru informuję, że zwie się on Amsterdam Electra. Możecie go znaleźć w poniższym linku: http://www.electrabicycles.pl. To prawdziwy król wśród rowerów i mam w planie jeździć na nim aż do późnej starości:)”.

Trzeba przyznać, że kremowy rower z brązowym siodełkiem prezentuje się całkiem dobrze. Oczywiście sprawdziliśmy podany przez premierównę link i okazało się, że nowa zabawka kosztowała ponad 3 tysiące złotych! No cóż, kto jak kto, ale Tuskówna może sobie pozwolić na taki drogi pojazd.

Po załączonych zdjęciach widać, że letnia przejażdżka, sprawiła Kasi ogromną frajdę. Czyżby córka premiera polubiła aktywny tryb życia?

Co sądzicie o eleganckim rowerze Kasi Tusk? Podoba Wam się?

foto: makelifeeasier.pl


foto: makelifeeasier.pl


foto: makelifeeasier.pl


foto: makelifeeasier.pl


foto: makelifeeasier.pl


foto: makelifeeasier.pl


foto: makelifeeasier.pl


foto: makelifeeasier.pl

Komentarze

Gość 10 czerwca 2012 11:09
Nisko jak dla przedszkolaka :D, może to jest po prostu teraz trendy... haha
Gość 8 czerwca 2012 13:13
wszystko pieknie, tylko czemu ma to siodelko tak nisko ?????????
Gość 7 czerwca 2012 19:47
Tatuś wozi się samolotami za nasze pieniądze , a ta wykorzystuje publiczne media dla lansu . Czekam az znikna obydwoje . Już niedługo ....
Gość 7 czerwca 2012 16:56
wal sie
Gość 7 czerwca 2012 15:54
fajne buty:)