Środa, 7 marca 2012, 13:00

Chciała się ZABIĆ przez Alicję!

prawda
fałsz
Chciała się ZABIĆ przez Alicję!
foto: mwmedia.pl
Hollywood i show-biznes rządzą się swoimi, często brutalnymi prawami. W tym świecie albo jesteś na szczycie albo nie ma cię wcale. Przekonała się o tym Alicja Bachleda-Curuś. Była kochanka Colina Farrella, Emma Forrest wydała właśnie książkę, w której opowiada, jak przez Polkę była bliska popełnienia samobójstwa!

Poprzednia partnerka Farrella przyznaje, że kiedy dowiedziała się o jego związku z Alicją była w szoku. Ale fakt, że Polka tak szybko zaszła z gwiazdorem w ciążę wstrząsnął nią do tego stopnia, że chciała się zabić!!

- Patrzę na brzytwę w mojej łazience. „Powiedz mi, co mam zrobić!” Brzytwa milczy. Słyszę swój własny oddech, co oznacza, że słyszę tylko samą siebie - opisuje porzucona dziennikarka sugerując, że chciała popełnić samobójstwo.

Forrest była z aktorem ponad rok. Jednak kiedy ten poznał Alicję ich związek się skończył. Porzucona dziennikarka była zrozpaczona. W książce opowiada, jak koledzy po fachu przesyłali jej zdjęcia szczęśliwej pary, na których wyraźnie widać, że Alicja jest z Colinem w ciąży.

I choć związek Polki i hollywoodzkiego gwiazdora również nie przetrwał, z pewnością Alicja Bachleda-Curuś nie będzie chciała sięgnąć po książkę, która wywleka na wierzch wszystkie brudy ojca jej dziecka.

Komentarze