Piątek, 1 czerwca 2012, 09:00

Wojewódzki atakuje Hannę Lis!

prawda
fałsz
Wojewódzki atakuje Hannę Lis!
foto: facebook.com, mwmedia.pl
Kariera Hanny Lis w TVP wisi na włosku. Co niektórzy jej koledzy z show biznesu, już odliczają dni do jej odejścia. Dlaczego obecność dziennikarki wzbudza tak skrajne emocje?

Na ten drażliwy ostatnio temat postanowił się wypowiedzieć największy prześmiewca w polskich mediach, czyli Kuba Wojewódzki. Na łamach "Polityki”, showman nie szczędził ostrych komentarzy pod adresem Hani

„Powoli opada kurz po debiucie Hanny Smoktunowicz w odświeżonej "Panoramie". Jest elegancko, seksownie i światowo. Hania mówiła, że tęskniła, część pracowników podobno też. Inni patrzą na Hankę tak jak personel Okęcia na drugi egzemplarz samolotu Tu-154M. Wszyscy zastanawiają się, kiedy znowu wyleci?

Porównanie dziennikarki do samolotu Tu-154M nie należało do najprzyjemniejszych, ale czego mogliśmy się spodziewać po kontrowersyjnym Wojewódzkim. Zresztą dotychczasowa kariera celebrytki nie przebiegała w najlepszym porządku, także nie ma się co dziwić, że już nikt nie chce współpracować z „niezależną dziennikarką”.

Jak na razie zła atmosfera panująca w TVP2 jest bagatelizowana. Co więcej, władze stacji uważają, że wszystko jest w porządku, a mały kryzys finansowy TVP to tylko przejściowa sytuacja. Szkoda tylko, że związkowcy nie patrzą tak optymistycznie na tę całą sytuację.

My wiemy jedno, jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze! I tak jest właśnie w przypadku żony sławnego publicysty. Hania prowadzi „Panoramę”, za bagatela 30 tysięcy złotych!, podczas gdy jej koledzy po fachu otrzymują zaledwie 2-5 tys. złotych. Mało tego TVP cały czas prowadzi restrukturyzację, a wielu ludzi straciło pracę. I gdzie tu sprawiedliwość?

Czyżby kariera Hanny w TVP2 miała zakończyć się tak szybko i hucznie, jak się rozpoczęła? Jak sądzicie, czy dziennikarka straci kolejną pracę?

Komentarze