Czwartek, 31 maja 2012, 16:30

Gorąca sesja RIHANNY!

prawda
fałsz
Gorąca sesja RIHANNY!
foto: twitter.com
Kontrowersyjna piosenkarka, Rihanna, pojawiła się nago na okładce najnowszego numeru magazynu „Esquire”. Po raz kolejny Barbadoska piękność udowodniła, że uwielbia pokazywać swoje piękne ciało. Gwiazda, co prawda zasłania rękami piersi, ale i tak zdjęcia są bardzo gorące!

Piosenkarka na swoim koncie ma już niejedną rozbieraną sesję, ale jeszcze nigdy nie pozowała dla „Playboya”. To bardzo dziwne, gdyż Hugh Hefner, założyciel pisma dla panów, wielokrotnie jej to proponował za niemałą kwotę - ponad milion dolarów!

No cóż najwidoczniej Riri czeka na lepszą propozycję. Czyżby piosenkarka, aż tak drogo ceniła swoje seksowne wdzięki? Z drugiej strony nie ma się co dziwić. Piękna, szczupła sylwetka, kuszące spojrzenie, namiętne usta, tylko ona potrafi wprowadzić w tajemniczy klimat i rozpalić zmysły każdego faceta.

Jak sądzicie, za jaką kasę Rihanna rozbierze się dla „Playboya”?

foto: twitter.com


foto: twitter.com


foto: twitter.com


foto: twitter.com


foto: twitter.com


foto: twitter.com

Komentarze

Gość 6 września 2012 13:40
A jeszcze nie dawno czytałam, jak to wstydziła się swojego biustu i pupy w reklamie bielizny, tak, że potrzebna była dublerka! A teraz co? Ale w sumie.... To nie Rihanna, tylko photostop ;]
Gość 31 maja 2012 17:42
gdzie ta sesja xD>?