Czwartek, 17 maja 2012, 14:00

Krupa nie chce Anji w „Top model”!

prawda
fałsz
Krupa nie chce Anji w „Top model”!
foto: facebook.com
Złe stosunki pomiędzy Anją, a Joanną Krupą to żadna tajemnica. Supermodelki nie przypadły sobie do gustu już od samego początku. Ich konflikt powstał, gdy Joanna oskarżyła Rubik o mordowanie zwierząt. Na odpowiedź modelki nie musieliśmy długo czekać. Podczas programu Dzień Dobry TVN, Anja wyznała

„Joanna i ja żyjemy w dwóch różnych światach. Ja jestem w świecie modelingu, a ona chyba nie rozumie na czym polega praca modelki”.

Od tej pory było już tylko coraz gorzej. Wspólna praca w programie „Top model” okazała się dla Joasi katorgą. Co prawda, Rubik występowała tylko jako ekspert, ale sama jej obecność wyprowadzała „Dżoanę” z równowagi.

Na szczęście dla Krupy, Anja, po zakończeniu ostatniej edycji ogłosiła, że rezygnuje z programu. Ta informacja bardzo ucieszyła top modelkę. Niestety nie na długo. Okazało się, że producenci programu TVN, namówili Rubik do dalszej współpracy.

Oburzona Krupa stanowczo oznajmiła produkcji, że oprócz finałowego odcinka nie chce się spotkać na planie z Anją. Zapowiada się bardzo ciekawa edycja.

Czy supermodelki dojdą do porozumienia? A może Krupa nie wytrzyma napięcia i odejdzie z show? Przekonamy się już wkrótce.

Komentarze

Gość 17 maja 2012 15:12
Ta cała "ANJA" jest nie tyle brzydka,co wprost groteskowa,jak gremlin. Krzywa twarz,sepleni wprost idiotycznie,zero seksapilu,potwór...