Czwartek, 31 maja 2012, 09:00

Kto wygra „YOU CAN DANCE”? Znamy finalistów!

prawda
fałsz
Kto wygra „YOU CAN DANCE”? Znamy finalistów!
foto: facebook.com
Za nami półfinałowy odcinek tanecznego show „You Can Dance – Po prostu tańcz”. O dwa miejsca w wielkim finale walczyli: Ania Matlewska, Magda Zwierzyńska, Brian Poniatowski i Igor Leonik. Walka była zaciekła, ale w końcu jest o co walczyć. Nagroda główna to stypendium w szkole tanecznej w Los Angeles, w której uczyły się największe gwiazdy estrady, czyli Beyonce, Lady Gaga oraz Rihanna!

Każdy z czwórki półfinalistów prezentował się z jak najlepszej strony. Mogliśmy podziwiać duety oraz nieco dłuższe niż zwykle solówki każdego z nich. Emocje sięgnęły zenitu, kiedy trzeba było ogłosić wyniki głosowania. Widzowie programu zdecydowali, że do finału przechodzi Ania Matlewska i Brian Poniatowski. To właśnie ta para tancerzy za tydzień będzie walczyć o główną nagrodę. Kto wygra – Ania czy Brian?

Jurorzy byli pod wrażeniem, podobnie jak wszyscy widzowie. Agustin Egurrola stwierdził, że Brian jest najlepszym tancerzem dotychczasowych edycji YCD

„Brian, dostałeś od Pana Boga niesamowity talent i cokolwiek się stanie, nie możesz go zmarnować, musisz tańczyć do końca swoich dni i pokazywać ludziom, że taniec jest piękny!”

Kto wygra główną nagrodę i zostanie najlepszym tancerzem siódmej edycji YCD? Ciężko stwierdzić, gdyż umiejętności taneczne zarówno Ani, jak i Briana są wyrównane. Zapowiada się zacięta walka, w której będzie się liczył każdy oddany głos.

Jak sądzicie, kto ma większe szanse na wygraną – Ania czy Brian?

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

Jprdl. 6 czerwca 2012 22:38
Jprdl . Co za dzieci Neo . Ania wygra a nie jakiś zasrany Brian !
KaRoL ; 33 6 czerwca 2012 21:12
To jest oCzywiSte że Brain PoniatowSki ! ;D Nie doŚĆ że jest meega pRzystojny i jeSzCze świeetnie tańczy.. BRIAN:jAK NEI WYGRASZ TO WIEDZ.. JESTES JUZ MISTRZEM !"
Gość 5 czerwca 2012 20:33
Brian
lalala 2 czerwca 2012 21:02
BRIAN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość 31 maja 2012 18:05
Brian!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość 31 maja 2012 11:09
potrafię zaznaczyć kwadrat!