Środa, 30 maja 2012, 15:30

Żona Majewskiego pokazała BIELIZNĘ

prawda
fałsz
Żona Majewskiego pokazała BIELIZNĘ
foto: mwmedia.pl
Magdalena Majewska, żona sławnego showmana, Szymona Majewskiego, na ostatniej uroczystości rozdania nagród Kryształowe Zwierciadła 2012, zaprezentowała swoją ekstremalną kreację. Jej wygląd wzbudził ogromną sensację, zwłaszcza wśród zebranych gości! Zwiewna i przezroczysta sukienka z atłasu, pokazywała nie tylko szczupłą sylwetkę, ale również seksowną, koronkową bieliznę!

45-latka ma się czym pochwalić. Ponętny biust, który wysuwał się spod zwiewnego materiału, zgrabne nogi oraz szczupła talia. Niejedna dwudziestolatka, może jej tylko pozazdrościć. Dumny jak paw Szymon, z gracją, towarzyszył ukochanej na każdym kroku.

Najwidoczniej Magda, nie chciała być gorsza od wielu polskich celebrytek i pokazała swoją bardzo odważną kreację. Zazwyczaj to Szymon zwracał na siebie uwagę dziwnymi strojami, a jego żona zawsze świeciła skromnością. Ale nie tym razem. Role się odmieniły, a żona celebryty zaświeciła tym razem seksowną bielizną.

Jak sądzicie, czy żona Szymona wyglądała dobrze? Czy jednak przesadziła z kreacją, która więcej odsłaniała niż zasłaniała? Czy w ogóle wypada zakładać wyzywające stroje na wielkie uroczystości?

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze

Gość 1 czerwca 2012 23:22
pozazdrościć majewskiemu żony, a jej ciała i kiecki!
Gość 31 maja 2012 18:07
jak na staruszkę to ma całkiem niezłą figurę!