Sobota, 30 czerwca 2012, 10:00

Piróg został PROJEKTANTEM?

prawda
fałsz
Piróg został PROJEKTANTEM?
foto: facebook.com
Polski tancerz i choreograf, Michał Piróg jest zapalonym miłośnikiem modowych stylizacji. Wielokrotnie powtarzał, że to jego największa pasja, którą kiedyś chciałby wykonywać zawodowo. Wygląda na to, że marzenie celebryty o projektowaniu, wkrótce się spełni.

Jak zdradził w rozmowie z „Życiem na Gorąco”, właśnie pracuje nad pierwszą autorską kolekcją ubrań! To będą stylizacje wyjątkowe, przeznaczone zarówno dla kobiet i mężczyzn.

„To będą sukienki, garnitury i inne ubrania z kolekcji jesienno-zimowej, aczkolwiek nie na polską zimę. Inspiracje czerpałem z baroku, ale nie ze względu na kroje, a brawurowe wykonanie detali. Można się będzie zdziwić. Firma, która zajmuje się największymi pokazami mody, największymi produkcjami na świecie. Wybrała mnie, bo uważała, że nikt w Polsce nie zrobi tego tak, jak ja. Nasze projekty będą bardzo drogie, w cenie detalicznej kilkanaście tysięcy złotych, gdyż to jest wszystko ręczna robota”.

Przygotowania do debiutanckiego pokazu ruszyły pełną parą. Choreograf jest bardzo podekscytowany, ale wierzy w swoje możliwości i niezwykły talent. Już zapowiedział, że będzie to bardzo widowiskowe przedstawienie, na którym nie zabraknie różnych niespodzianek.

Jak będą wyglądać stylizacje Michała? Coś nam się wydaje, że będzie to prawdziwy przełom w dziedzinie mody. Piróg nie raz udowodnił, że pomysłów mu nie brakuje, także z niecierpliwością czekamy na premierę kolekcji, która odbędzie się 8 lipca.

Jak sądzicie, czy Michał ma szanse zostać światowym projektantem?

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze