Czwartek, 10 maja 2012, 10:00

Igor i Cuki odpadli z You Can Dance! Czy słusznie?

prawda
fałsz
Igor i Cuki odpadli z You Can Dance! Czy słusznie?
foto: youcandance.tvn.pl
Kolejny odcinek tanecznego show przyniósł wiele emocji. Z programu na żywo odpadła para najlepszych tancerzy, Igor Leonik i Karolina Cuki Dziemieszkiewicz. To prawdziwe zaskoczenie! Jak to się stało?

Igor uchodził za genialnego tancerza. Był faworytem tej edycji! Jeden z Jurorów, Michał Piróg, skomentował jego odejście z programu krótko, ale za to treściwie: „Ku**a mać”! Nic dodać, nic ująć, słowa Michała wyrażają wszystko.

Cuki, nazywana przez jurorów, „zwierzęciem scenicznym”, to najlepsza tancerka wśród uczestniczek programu. Ostatni występ bez dwóch zdań, był jej najlepszym pokazem. Tancerka zawsze jest przygotowana, czego nie można powiedzieć o innych uczestnikach.

Zastanawia nas jedno, dlaczego odpali najlepsi tancerze? A „najsłabsze ogniwo” programu, czyli Bartek, dostał kolejną szansę? Wiadomo, że wszyscy uczestnicy marzą o wygranej, a zwycięzca może być tylko jeden. Ale nie za wszelką cenę!

Karolina stwierdziła, że za mało płakała, dlatego odpadła! Czyżby niektórzy uczestnicy właśnie w taki sposób wywierali wpływ na telewidzach?

Kto waszym zdaniem powinien odpaść z wczorajszego odcinka YCD?

foto: youcandance.tvn.pl


foto: youcandance.tvn.pl

Komentarze

ola aa 12 maja 2012 13:12
Kina I Bartek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość 11 maja 2012 14:09
bartek i kinga.
Gość 11 maja 2012 13:08
bartek i magda