Wtorek, 12 czerwca 2012, 14:30

To się nazywa prawdziwa KIBICKA!

prawda
fałsz
To się nazywa prawdziwa KIBICKA!
foto: facebook.com
Słynna modelka, Micaela Schaefer, mimo licznych wpadek i skandali, wciąż zaskakuje. Jej główna zasada brzmi: aby zaistnieć w mediach, należy się rozebrać i to publicznie! Zgodnie z tą złotą myślą celebrytka rozbiera się i pokazuje swoje seksowne wdzięki, gdzie się tylko da!

Przypomnijmy, jak kilka tygodni temu paradowała na czerwonym dywanie w mega skąpej kreacji zrobionej z taśmy VHS, która więcej odsłaniała niż zasłaniała. No cóż każdy sposób na zaistnienie w show biznesie jest dobry, pod warunkiem, że przynosi zamierzony cel. Tym razem jednak modelka przeszła samą siebie!

Z okazji trwających Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, kontrowersyjna gwiazdeczka postanowiła kibicować swoim rodakom. W sumie to nic nadzwyczajnego, ale modelka zaprezentowała się całkiem nago! Seksowne kształty Micaeli zasłonięte były jedynie przez malunki, które miała na swoim ciele. Krągłe piersi przypominały dwie piłki, natomiast na łonie modelki widniała flaga Nieniec, wykonana ze świecących cekinów. Całość prezentowała się całkiem ciekawie.

Wszystkie polskie kibicki powinny wziąć przykład z pomysłowej Micaeli, zwłaszcza przed dzisiejszym meczem z Rosjanami! Jak sądzicie, taki strój, a raczej jego brak, spodobałby się naszym piłkarzom?

A może macie inne ciekawsze pomysły, jak dopingować polskiej drużynie?

foto: twitter.com


foto: twitter.com


foto: twitter.com


foto: twitter.com

Komentarze

Gość 24 sierpnia 2014 10:03
wow jaka odwago !!! szacun i podziw ale debilka troszku xd
Gość 28 czerwca 2012 13:22
sztuczne cycki moze ale figure ma calkiem niezla
Gość 16 czerwca 2012 14:16
ale ma sztuczne cycki!!!
Gość 12 czerwca 2012 19:38
Hahha głupia