Wtorek, 15 maja 2012, 15:30

NOWA jurorka „Top model”

prawda
fałsz
NOWA jurorka „Top model”
foto: mwmedia.pl
Katarzyna Sokołowska została czwartym jurorem słynnego show o modelkach. Już jesienią w trzeciej edycji „Top model”, obok Marcina Tyszki, Dawida Wolińskiego i „Dżoany” zasiądzie bardzo silna osobowość.

Sokołowska jest reżyserem i choreografem pokazów mody. Wielokrotnie współpracowała z wielkimi gwiazdami, działała również przy organizacji Fashion Week Poland. Kasia doskonale zna się na modzie i jest bardzo konsekwentna, co do swoich decyzji. O tym, że nowa jurorka to strzał w dziesiątkę, jest przekonany Marcin Tyszka

„Mogę Was zapewnić, że czwarta jurorka to "czort nie baba "- silny charakter i mega energia - za stołem jurorskim będzie z nią bardzo, bardzo gorąco - zna się na modzie, nie zmienia zdania jak chorągiewka i potrafi walczyć o swoje... w końcu będziemy mieć partnera do dyskusji o modelkach i pełny skład jurorski!".

Zapowiada się bardzo ciekawa edycja. Możemy spodziewać się naprawdę fachowej oceny. Co czeka przyszłe kandydatki na modelki? Przekonamy się już jesienią. Jedno jest pewne, w jurorskiej loży będzie panowała gorąca atmosfera!

Jak sądzicie, czy Kasia sprawdzi się w nowej roli?

Komentarze

Gość 28 maja 2012 16:03
co ona ma z nogą?
Gość 15 maja 2012 23:32
Kasia? Kasia to się mówi na młode dziewczyny a nie na MILFY!
Gość 15 maja 2012 21:20
wyglada jak stara wiedzma ;P
Gość 15 maja 2012 20:55
Czort baba???A wyglada na taką starą raszplę która każdemu da starowina by zaistnieć...