Środa, 25 kwietnia 2012, 15:00

„Obszczymury z aparatami”!

prawda
fałsz
„Obszczymury z aparatami”!
foto: facebook.com
Program Kuby Wojewódzkiego często zaskakuje. I nie chodzi tu o kontrowersyjnych gości zapraszanych przez artystę, a o jego wybuchowy charakter. Wiele razy mogliśmy zauważyć, że kondycja sceniczna celebryty, nie jest już tak sprawna jak kilka lat temu. Jeśli Kuba nie potrafi odnaleźć się w trudnej sytuacji, to wybucha i obraża wszystkich w koło.

Tak właśnie było podczas ostatniego show z udziałem Bartosza Węglarczyka. Dwa silne charaktery spotkały się na jednej kanapie i niestety, ale Kuba w tym pojedynku poniósł klęskę. Wszystko za sprawą „bycia celebrytą”.

Wojewódzki zarzucił Bartkowi, że celowo organizuje ustawki z paparazzi. Oburzony prezenter, stanowczo zaprzeczył

„Nigdy w życiu, w przeciwieństwie do niektórych osób obecnych w tym studiu”

Na co Kuba bez zastanowienia odpowiedział

„Su****yny, robicie ustawki!”

UPS! Chyba troszkę się gwiazdor zagalopował, zapominając, że sam należy do grona celebrytów! Obraźliwe epitety pod adresem fotografów - "obszczymury z aparatami", zdecydowanie nie były na miejscu. Kuba bronił zarzutów kolegi po fachu, który stwierdził

„Nie no, słuchaj... Jak widzę twoje zdjęcia z Dodą, niby tam przypadkowo Kuba spotkał się z Dorotą w jednej z najbardziej znanych knajp w Warszawie... To co, to jest niby przypadkowe?

Dalsza rozmowa tylko pogrążyła Kubę na dobre. Showman chciał zabłysnąć, ale mu się nie udało. No cóż, tak to już jest w show biznesie. Wojewódzki zapomniał, że jego sława i kariera utrzymuje się na takim poziomie, w jakiejś części dzięki ciężkiej pracy fotografów.

Komentarze

...już wolę sam się nazwać Obszczymurem... 23 maja 2012 15:38
ja także trafiłem tu przypadkiem i... nie wiem kto pisał ten tekst, ale jego niski poziom mnie zbił z tropu... myślę, że inteligencja, obycie etc tej osoby znajduje się dużo poniżej średniej...
Gość 1 maja 2012 11:38
Trafiłem tu zupełnym przypadkiem i już wiem dlaczego - o czym jest ten tekst i jaka jest jego rzetelność?
Gość 25 kwietnia 2012 20:35
znalazł sie obszczymur!!!