Środa, 25 kwietnia 2012, 11:30

Richardson lubi kochać się RANO!

prawda
fałsz
Richardson lubi kochać się RANO!
foto: facebook.com
Nie jest tajemnicą, że Monika Richardson jest zakochana. Jej nowym obiektem westchnień jest znany aktor Zbyszek Zamachowski. Wszystko wskazuje na to, że para dogaduje się rewelacyjnie , nie tylko w sprawach zawodowych, ale również i łóżkowych.

Na antenie telewizji TTV w programie „Raz gorzej raz lepiej”, Monika zwierzyła się ze swoich upodobań seksualnych. SZOK! Bez żadnych zahamowań celebrytka wyznała, że woli uprawiać seks rano! Pochwaliła się również, że nowy partner dba o nią i jej seksualne potrzeby.

Dziennikarka już nie raz chwaliła się publicznie ze swojego intymnego życia. W jednym z wywiadów dla „Gali” przyznała, że seks jest bardzo ważny. To przez brak życia erotycznego, rozpada się wiele małżeństw.

Jesteśmy ciekawi, jak zareaguje na szczere wyznania Moniki, była żona Zbyszka?

foto: mwmedia.pl


Komentarze

Lama 29 kwietnia 2012 05:37
SZOK lubi sie kochac rano..... dziewczyna opowiada cos o seksie a tu zaraz super afera. Ludzie wy macie po 5 lat zeby uwazac seks za jakies mistycze tabu. Nie ma w tym nic dziwnego, strasznego, czy szokujacego."Bez zadnych zachamowan wyznala ze lubi seks rano" ....... jak mogla przeciez to takie niemoralne kochac sie rano
Gość 25 kwietnia 2012 20:37
ciekawe co jeszcze lubi?