Wtorek, 26 czerwca 2012, 10:30

Monika Richardson już po rozwodzie!

prawda
fałsz
Monika Richardson już po rozwodzie!
foto: facebook.com
Monika Richardson może być z siebie dumna. Od kilku dni jest już wolną kobietą. Na początku czerwca oficjalnie rozstała się ze swoim mężem, szkockim pilotem Jamiem Melcolmem. To był rozwód z klasą. Para, a w szczególności Monika, nie chciała marnować czasu na kłótnie w sprawie podziału majątku, dlatego doszła z mężem do porozumienia, że podzielą fortunę na pół.

I tak się stało. Prezenterka dostała piękną willę na warszawskim Wilanowie, którą sama urządziła i w której mieszka już od kilku tygodni ze swoim nowym partnerem – Zbyszkiem Zamachowskim. Posiadłość podobno warta jest ponad 2 miliony złotych! Natomiast Melcolm zatrzymał sobie równie piękny dom w angielskiej wsi Send. Ma on również prawo do dwutygodniowych wakacji z dziećmi.

Ponadto Richardson, wywalczyła niemałe alimenty w wysokości 10 tysięcy złotych, które szkocki pilot będzie płacił co miesiąc na dwójkę ich dzieci, Tomka i Zosię. Trzeba przyznać, że dziennikarka na rozwodzie skorzystała jak mało kto. Luksusowa rezydencja to doskonałe miejsce na rozpoczęcie nowego, wspólnego życia u boku ukochanego Zbyszka.

Jak sądzicie, czy długo będziemy czekać na ślub Moniki i jej nowego partnera?

foto: mwmedia.pl

Komentarze