Środa, 23 maja 2012, 16:30

Zamachowski został PANTOFLARZEM

prawda
fałsz
Zamachowski został PANTOFLARZEM
foto: mwmedia.pl
Wygląda na to, że Zbyszek Zamachowski już całkowicie stracił głowę dla swojej ukochanej Moniki Richardson. Spełnia każde jej zachcianki. To prawda, że aktor zawsze lubił dominujące kobiety, ale to już chyba lekka przesada. Znajomy pary wyznał w wywiadzie dla „Faktu”, że ona go po prostu źle traktuje, a on jest ślepy i niczego nie widzi

„Świata poza nią nie widzi i na wszystko się zgadza. To ona decyduje o każdym ich kroku. Zbyszek jest gotów zrobić wszystko, by tylko uszczęśliwić Monikę. Ona decyduje nawet o tym, w czym Zbyszek ma wyjść na miasto”!

No cóż, rzeczywiście miłość bywa ślepa. Ciekawe, jak długo potrwają rządy Pani Richardson? Znajomi aktora są zaniepokojeni. Twierdzą, że Zbyszek stał się zupełnie innym człowiekiem i w żaden sposób nie można do niego dotrzeć.

Niestety wszystko wskazuje na to, że Zbyszkowi całe to rozkazywanie bardzo się podoba! Gdzie podział się ten twardy i stanowczy mężczyzna? Co ona z nim zrobiła?

Jedno trzeba natomiast przyznać, nowy image Zbyszka jest całkiem imponujący. Nowa fryzura, modne okulary, stylowy garnitur, tylko kobieta potrafi tak zadbać o mężczyznę. Może jednak zmiany w życiu Zamachowskiego nie są takie straszne, skoro obydwoje są bardzo szczęśliwi.

Jak sądzicie, czy Monika naprawdę „krótko trzyma” Zbyszka?

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze

Gość 23 maja 2012 20:45
na tym 2 zdjęciu wygląda jak ciota!!!!!