Środa, 30 maja 2012, 12:00

Monika Richardson STRACI pracę?

prawda
fałsz
Monika Richardson STRACI pracę?
foto: facebook.com
Sytuacja zawodowa Moniki Richardson, w przeciwieństwie do jej szczęśliwego życia prywatnego, nie układa się ostatnio dobrze. Dziennikarka obawia się, że straci swoje jedyne źródło dochodu, czyli pracę w programie „ Raz lepiej raz gorzej”, w telewizji TTV.

Po sukcesie w znanym show „Europa da się lubić”, który zakończył emisję już kilka lat temu, Monika nie może odnaleźć swojego miejsca w show biznesie. Swoich sił próbowała już chyba wszędzie. Jej kariera w telewizyjnej Dwójce zapowiadała się całkiem dobrze, ale skończyła się zupełnie inaczej. Richardson miała prowadzić program „Wstęp wolny”, niestety szybko została zwolniona.

Obecna posada dziennikarki, również nie jest pewna. Jak wyznał znajomy celebrytki na łamach „Faktu”, Monika naprawdę się boi

Monika martwi się, co będzie dalej. Nikt jej nie chce dać jasnej odpowiedzi, czy ma do czego wracać po wakacjach. Nie ma pewności, czy program będzie kontynuowany. Mówią, że nic jeszcze nie wiadomo i dlatego Monika się boi”.

No cóż, trzeba przyznać, że dziennikarka wpadła w poważne kłopoty, tym bardziej, że ma do spłaty pokaźny kredyt za dom w warszawskim Wilanowie. Jeśli straci pracę w TTV, to niewielka kwota, jaką otrzymuje za prowadzenie audycji „Złote Przeboje na Dzień Dobry”, nie starczy nawet na miesięczną ratę!

Najgorsze jednak jest to, że Monika, nie może liczyć na pomoc finansową od swojego ukochanego, Zbyszka Zamachowskiego, który płaci spore alimenty swojej byłej żonie, na czwórkę dzieci. No cóż, życie na poziomie kosztuje, i nie każdy może sobie na nie pozwolić, zwłaszcza jeśli ma się niepewną posadę.

Czy Monice grozi bezrobocie? Jak dziennikarka poradzi sobie ze spłatą kredytu?

Komentarze

Gość 30 maja 2012 18:05
dobrze jej tak/!