Środa, 25 kwietnia 2012, 09:00

Ostro skrytykował polskie gwiazdy!

prawda
fałsz
Ostro skrytykował polskie gwiazdy!
foto: facebook.com
Wojciech Mann, polski dziennikarz i muzyk to weteran polskiego show biznesu. Po odejściu z popularnego programu rozrywkowego „Szansa na sukces”, Wojtek ma mnóstwo czasu na głębokie przemyślenia. W ostatnim wywiadzie dla dziennika „Polska The Times”, dziennikarz podzielił się swoją kontrowersyjną opinią na temat polskich celebrytów.

Zdaniem Wojtka, media działają jak magnes i przyciągają samych pseudo ekspertów, którzy nie maja pojęcia dosłownie o niczym!

Jak widzę wypicowane panienki i dżentelmenów, których wiedza jest na poziomie zero, mówiących o świecie, polityce, a nieumiejących sformułować zdania po polsku, nieznających języków obcych, groza mnie ogarnia. Przykładów mógłbym mnożyć dziesiątki, nazwisk nie wymienię. Ale jest ogromna, przerażająca pustka w głowach mądrzących się ludzi...”

To szczera prawda! W końcu ktoś odważył się powiedzieć głośno, że polski show biznes schodzi na psy! Brak nam profesjonalistów, za których nie będziemy musieli się wstydzić. Pełno jest kontrowersyjnych osobowości, które sprzedają się dla kasy. No cóż, tak już jest, że sława uderza niejednemu do głowy. A skutki takiego działania, w większości przypadkach są opłakane.

Zastanawia nas jedno, jakich nazwisk Wojtek nie chciał ujawniać? Oczywiście mamy swoje typy, ale również pozostawimy je w tajemnicy.

Co sądzicie na temat celebrytów i całego polskiego show biznesu? Czy opinia doświadczonego dziennikarza jest słuszna?

Komentarze

:/ 3 maja 2012 19:10
no...wszystko prawda