Wtorek, 24 kwietnia 2012, 15:30

Szokujące wyznanie Magdy Schejbal!

prawda
fałsz
Szokujące wyznanie Magdy Schejbal!
foto: facebook.com
Magdalena Schejbal po nagłym odejściu z serialu, nigdy nie wypowiadała się na temat przyczyn tak zaskakującej decyzji. Teraz jednak postanowiła przerwać milczenie. Wyznania aktorki były szokujące!

Zdaniem Magdy, atmosfera na planie była nie do zniesienia! Ciężarna celebrytka, musiała pracować po 12 godzin i to w szpilkach. Ekipa miała spore opóźnienie, dlatego dziewczyna, nie mogła liczyć na jakąkolwiek taryfę ulgową. Raz nawet zasłabła na planie, ale nikt się tym zbytnio nie przejął

„Moje pierwsze zasłabnięcie na planie i wizytę w szpitalu zlekceważono. Alarmowałam, że nie jest dobrze, ale nikt mnie nie słuchał. Lekarze nie chcieli mnie wypościć i kazali leżeć z nogami do góry”.

Niestety Magda nie posłuchała rady lekarza i szybko wróciła do pracy. Ale nie na długo. Ciągłe komentarze na jej temat doprowadzały celebrytkę do szału. Dopiero informacja o zagrożonej ciąży, spowodowała, że gwiazda postanowiła odejść. I bardzo dobrze! Zdrowie dziecka było najważniejsze.

W obszernym wywiadzie dla magazynu „Flesh”, Magda wyznała również, że była szantażowana przez pracodawcę, który nie chciał jej wypłacić honorarium. To straszne! Jak można tak postępować? Zwłaszcza z ciężarną kobietą!

Na szczęście córeczka aktorki przyszła na świat zdrowa. Jak wyznaje aktorka to prawdziwy cud! Miejmy nadzieję, że to już koniec przykrości jakie spotkały Magdę, a przed nią same radosne chwile u boku małej Anielki.

Komentarze

Gość 2 maja 2012 19:02
"Przestańcie pisać celebrytka!"
Gość 1 maja 2012 12:49
o żaaaal! odkąd magda odeszla nie oglądam juz tego serialu.