Poniedziałek, 28 maja 2012, 14:30

Krupa dostanie pół miliona?

prawda
fałsz
Krupa dostanie pół miliona?
foto: facebook.com
Joanna Krupa, znana supermodelka, za udział w programie „Top model”, otrzyma nieziemską sumę pieniężną - pół miliona złotych! Joasia wynegocjowała sobie naprawdę królewskie warunki. Trzeba przyznać, że TVN dba o największą atrakcję swojego programu.

Mało tego, Krupa ma zapewniony apartament w najlepszym czterogwiazdkowym hotelu, samochód z szoferem, a nawet prywatny samolot! Ponadto modelka, do swojej dyspozycji, ma kilkanaście osób, które mają dbać o jej dobre samopoczucie.

„Joasia dostała 100-procentową podwyżkę. Za udział w programie dostanie 500 tys. złotych. Ale to nic. Rochstar zapewnił jej trzypokojowy apartament w hotelu czterogwiazdkowym, prywatny samolot oraz auto z szoferem do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy. Do tego przy jej osobie codziennie będzie mała świta: prywatny stylista, fryzjer i makijażystka”.

Wcale nas nie dziwi, że Joanna zgodziła się na udział w programie, mimo że wystąpi w nim również jej konkurentka, Anja Rubik. Kto by nie chciał żyć w takim luksusie? Castingi, do trzeciej edycji popularnego show o modelkach, już ruszyły pełną parą.

Supermodelka zapowiada, że ta edycja będzie jeszcze lepsza od poprzednich. Czyżby Joasia przygotowała dla widzów jakieś dodatkowe atrakcje? Przekonamy się już niebawem.

Jak sądzicie, co zrobi Krupa za pół miliona?

Komentarze

Gość 11 czerwca 2012 20:48
super srelka nie modelka
cgh 10 czerwca 2012 00:28
Fajnie